- Advertisement -spot_img
Ana SayfaDonanımADATA Tam Altı Red Dot Tasarım Ödülü Birden Aldı

ADATA Tam Altı Red Dot Tasarım Ödülü Birden Aldı

- Advertisement -spot_img

Marka her biri diğerinden daha etkileyici donanım ve çevre birimi modelleriyle bu yılki törende altı ödül birden kazanarak kendi rekorunu kırdı

Dünyanın önde gelen DRAM modülü, NAND Flash depolama ürünleri, mobil aksesuarlar, oyun ekipmanları üreticilerinden biri olan ADATA Technology, 2022 Red Dot Tasarım Ödülleri kapsamında tasarımda mükemmeliyet dalında tam 6 ödül birden almayı başardı. Ödüle layık görülen ürünler ise XPG CASTER ve SLAYER DDR5 DRAMXPG ALPHA ve PRIMER gaming fare ile ADATA ELITE SE920 ve SE880 taşınabilir SSD modelleri oldu.

ADATA Kıdemli Ürün Pazarlama Müdürü Ibsen Chen, şirketin başarısını şu sözlerle değerlendirdi, “Geçen yıl aldığımız üç ödülü bu yıl altıya çıkardık ve bu da ADATA olarak ürün tasarımını kullanıcı deneyiminin vazgeçilmez bir parçası olarak gördüğümüzün bir kanıtı. DRAM, gaming mouse veya taşınabilir SSD fark etmeksizin tüm ürünlerimizde kullanıcılarımızın performans ve fonksiyonalite konusundaki ihtiyaçlarını karşılamanın yanında onlara çekici gelecek endüstriyel tasarımlar ortaya koymak da bizim için son derece önemli.

Red Dot Tasarım Ödülü, yenilikçi şirketleri takdir etmeyi, tasarımda mükemmeliyeti övmeyi ve geleceğin trendlerini yaratanları belirlemeyi amaçlayan ve dünya çapında kabul gören bir ödüldür. Tüm katılımlar farklı alanlarda uzman uluslararası bir jüri ekibi tarafından değerlendiriliyor. 

XPG CASTER ve XPG SLAYER DDR5 DRAM

Oyuncular, esporcular ve profesyonel içerik üreticileri düşünülerek tasarlanan XPG CASTER DDR5 RAM, 7000MT/s veri aktarım hızına ulaşabiliyor. Oyun, 3D render veya yoğun görsel düzenleme işleri fark etmeksizin CASTER tüm bu görevlerin üstesinden zorlanmadan gelebiliyor. XPG SLAYER DDR5 RAM ise yeni nesil performansını tüm PC oyuncuları ve hız aşırtma meraklılarına sunmayı hedefliyor. Ürünün bir kısmı parlak bir kısmı mat metal yüzeyi ürüne üst düzey bir görüntü katıyor.

XPG PRIMER ve XPG ALPHA Gaming Mouse 

XPG PRIMER kaymayı ve terlemeyi önleyen PBT kaplamasıyla en uzun oyun seanslarında bile rahatlık sunan bir oyuncu faresi. Mükemmel denge için 98g ± %5 ağırlığa sahip olan fare rahatça hareket ediyor ve kullanıcılarına yüksek kesinlikte bir kontrol imkânı veriyor. 

Birkaç yıllık ergonomi, endüstriyel tasarım ve işlevsellik araştırmasının sonucu olan XPG ALPHA, son derece rahat bir oyun deneyiminin yanında muhteşem bir görsellik sunuyor. Markanın Red Dot, Tayvan Mükemmeliyet ve Golden Pin gibi çeşitli ödüller almayı başarmış Project HEADSHOT faresi temelinde geliştirilen ALPHA oyunculara mükemmel bir deneyim sunmayı amaçlıyor.

ADATA ELITE SE920 ve ELITE SE880 Taşınabilir SSD

ADATA SE920 USB4 arabirimini kullanan tam anlamıyla yeni nesil bir taşınabilir SSD. USB4 desteği, SE920’ye saniyede 4000MB’a varan veri aktarım hızlarına ulaşma becerisi veriyor. Ürün bu büyük hızına rağmen minimalist bir tasarıma sahip. Ürünün kaydırmalı bir mekanizmaya sahip üst kapağı açıldığında içindeki fan çalışarak ürünün sıcaklığını ideal seviyede tutmaya yardımcı oluyor. Ödüllü diğer bir taşınabilir SSD modeli ise ADATA ELITE SE800 ise USB Gen 3.2 x2 arabirimini kullanıyor. Hareket halindeki profesyonel kullanıcıları hedefleyen SE800, AirPods kutusu boyutlarına üstün bir performansı sığdırıyor.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img