- Advertisement -spot_img
Ana SayfaMobilAndroidAnnenizin Şıklığına Samsung Galaxy Z Flip ile Teknolojik Bir Dokunuş Yapabilirsiniz!

Annenizin Şıklığına Samsung Galaxy Z Flip ile Teknolojik Bir Dokunuş Yapabilirsiniz!

- Advertisement -spot_img

Bu yılki Anneler Günü’nde, Samsung Galaxy Z Flip hediye ederek annenizin şıklığına teknolojik bir dokunuş yapabilirsiniz

Son derece şık renk seçenekleri, pürüzsüz kıvrımlı kenarları ve benzersiz tasarımıyla Galaxy Z Flip, annenize bambaşka bir Anneler Günü yaşatabilecek farklı bir hediye olarak öne çıkıyor.

Türkiye’de bu yıl 10 Mayıs Pazar gününe denk gelen Anneler Günü yaklaştıkça hediye seçimi için arayışlar da başladı. Bu anlamlı günde siz de annenize mükemmel bir hediye ile sürpriz yapmak ve onu mutlu etmek istiyorsanız Samsung’un yeni katlanabilir akıllı telefonu Galaxy Z Flip zarif ve şık tarzıyla annenizi oldukça mutlu edebilecek bir hediye olarak öne çıkıyor.

Türünün ilk örneği olan katlanabilir cam kullanılarak üretilen Galaxy Z Flip, katlandığında avuca sığan son derece şık ve kompakt 6,7 inçlik ekranıyla fizik kurallarını adeta esnetirken annenizin şıklığına da şıklık katacak. Tasarımından farklı kullanım deneyimine kadar tüm özellikleriyle annenizin yaşamına heyecan katacak olan Galaxy Z Flip, kolay taşınabilirliği ile de dikkat çekiyor. Katlandığında bir cüzdan kadar küçülen kompakt tasarımlı Galaxy Z Flip, annenizin çantasına kolayca sığacak ve her yerde annenizin zarafetine teknolojinin baş döndürücü gücünü de katacak.

Tamamen modern bir yaşam tarzı için tasarlanan Galaxy Z Flip, Parlak Siyah ve Parlak Mor renk seçeneklerine sahip olup KDV dâhil tavsiye edilen satış fiyatı 14.499 TL.

Galaxy Z Flip hakkında daha fazla bilgi ve online sipariş için: https://shop.samsung.com/tr/galaxy-z-flip-ozellikleri

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img

376 YORUMLAR