- Advertisement -spot_img
Ana SayfaManşetAVTURK Ücretsiz Siber Güvenlik Zafiyet Analiziyle İşletmenizi Destekliyor

AVTURK Ücretsiz Siber Güvenlik Zafiyet Analiziyle İşletmenizi Destekliyor

- Advertisement -spot_img

AVTURK Temel siber güvenlik zafiyet analizi hizmetini, başvuran tüm işletmelere ücretsiz olarak sunuyor 

Tüm ülke çapında Corona Virüsü (COVID-19) önlemleri kapsamında uzaktan çalışma prensibiyle iş sürekliliğinin devamı için, işletmelerin olası siber güvenlik açıklarından ticari ve itibari zarar görmesinin önüne geçmek isteyen AVTURK Temel siber güvenlik zafiyet analizi hizmetini, başvuran tüm işletmelere ücretsiz olarak sunuyor. Testler sonrası oluşacak raporla işletmeler, alması gereken önlemleri, kritik güvenlik açıklarını öğrenebilir ve zarar görmeden harekete geçebilirler.

“Ülke genelinde tüm sektörlerdeki işletmelerimiz bizim için önemli, ticari hayatın durmamasını umuyor ve en kısa sürede normalleşme sürecine girmeyi dört gözle bekliyoruz.”

Bu süre zarfında işletmelerin siber güvenliğinin sağlanması ve zarara uğramamaları için, yerli bir siber güvenlik ürün geliştiricisi olarak, sizlere destek olmak için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz.

Analiz için başvuru formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

http://www.avturk.com.tr/on-zafiyet-taramasi-talep-formu/

AVTürk, bilişim güvenliğinde yıllardır yer alan sektörün öncü firmalarında görev yapan uzman kişiler tarafından 2010 yılında kurulmuştur

Şirket kuruluşundan bu yana daha yeni filiz vermesine rağmen, kurucuları ve ekip olarak yıllardır sektörün içinde önemli yerlerde olmasıyla adından oldukça söz ettirecek  genç, dinamik, sağlam ve köklü bir yapıya sahiptir.  Global pazardaki eğilimler şirketleri ekstra maliyetlerden kaçınmaya yöneltirken, bilişim dünyası da Bulut Bilişim diye bir kavramla tanışmaya başlamıştır. AVTürk ekibinin Türkiye pazarındaki bilinirliği ve tecrübeleri, uzun yıllardır Türkiye pazarında yer alan ve Bulut (Cloud) Güvenlik çözümleri ile dünyada ilklerden olan Panda Security ile iş birliğine yöneltmiştir.

Panda Security Türkiye Distribütörü olan AVTürk, geleneksel yapıda ki bireysel ve kurumsal çözümlerin yanında geleceğin dünyası olarak adlandırılan Bulut Bilişim Dünyası güvenlik çözümleriyle de Türkiye’de bir ilktir

AvTürk’ün hedeflerinin başında; Türkiye’nin her noktasındaki iş ortaklarına kaliteli, ihtiyaçları bütünüyle karşılayan en doğru güvenlik çözümlerinin ulaştırılmasını sağlamak gelmektedir.  Ayrıca, iş ortakları ile geliştireceği kalkan sayesinde Türkiye’de bilişim güvenliğinin önemini vurgulayarak, ülkede bilinçli ve güvenli bir bilişim dünyası oluşturulmasında ön safhalarda yer alacaktır. Bulut Bilişim alanındaki yenilikleri takip eden uzman ekibiyle Türkiye’de bu alt yapıların oluşmasında önemli yerlerde olacak kuruluşlarla iş birliğinde olmayı hedefleyen AVTürk, Panda Security’nin de bu alanda ortaklaşa hareket edebilmesi için çalışmaktadır.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img

376 YORUMLAR