- Advertisement -spot_img
Ana SayfaDonanım#Bayramda Oyun Hiç Bitmesin Logitech G’den Bayrama Özel İndirimler!

#Bayramda Oyun Hiç Bitmesin Logitech G’den Bayrama Özel İndirimler!

- Advertisement -spot_img

Yenilikçi ve gelişmiş teknolojilere sahip ürünleriyle öne çıkan Logitech G, 9 Mayıs 2022 tarihine kadar sürecek kampanyasıyla seçili oyuncu ekipmanlarında bayrama özel %30’a varan indirim fırsatı sunuyor.  

Oyun teknolojileri ve ekipmanlarının lider markası Logitech G, oyun tutkunlarının bilgisayar başında yepyeni ekipmanlarla eğlenceli zamanlar geçirmesi için bayrama özel indirimler sunuyor.

Logitech G’nin “Bayramda Oyun Hiç Bitmesin!” sloganıyla hazırladığı kampanya,  9 Mayıs’a kadar sürüyor. Oyun deneyimine yeni bir soluk getiren; G300s Optik Oyuncu Mouse, G203 Lightsync Oyuncu Mouse, G305 Lightspeed Kablosuz Oyuncu Mouse, G305 K/DA Lightspeed Kablosuz Oyuncu Mouse, PRO X Superlight Kablosuz Oyuncu Mouse, G213 Prodigy Oyuncu Klavyesi, PRO Mekanik Oyuncu Klavyesi, PRO LoL Özel Seri Mekanik Oyuncu Klavyesi, Pro X 7.1 Surround Ses Oyuncu Kulaklığı, G435 Lightspeed Bluetooth Kablosuz Oyuncu Kulaklığı, G332 Stereo Oyuncu Kulaklıklarında %30’a varan indirim fırsatı oyun severleri bekliyor.

Kullanıcılar, Logitech G’nin oyun deneyimini mükemmelleştiren ekipmanlarına, kampanya dönemi boyunca seçili teknoloji mağazalarından ve online satış kanallarından ulaşabiliyor. En sevilen Logitech G ürünleri, bayramı dolu dolu yaşamak isteyenlerin tercihi oluyor.  

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img