- Advertisement -spot_img
Ana SayfaKripto ParaBtcTurk’ten Annelere Günü’ne Özel Hediye Bitcoin Kartları

BtcTurk’ten Annelere Günü’ne Özel Hediye Bitcoin Kartları

- Advertisement -spot_img

Türkiye’yi Bitcoin ile tanıştıran BtcTurk, Anneler Günü’nü özel tasarım Bitcoin hediye kartları ile kutluyor. BtcTurk kullanıcıları; hediye Bitcoin kartları ile annelerinin bu kıymetli gününde mutluluğunu paylaşabilecek. 

Ayrıca BtcTurk, bu yıl da çalışanınlarının anneleriyle yaptıkları soru- cevap görüşmelerinden oluşan videoyu paylaştı.  

Türkiye’de Bitcoin ve kriptoparaların kolayca ve güvenle alım satımının yapılabildiği BtcTurk, kullanıcılarının ihtiyaç ve beklentilerine yönelik çözümler sunmaya devam ediyor. Bu doğrultuda, 4,7 milyon kullanıcısının hayatını kolaylaştıran ve özel günler farklı bir hediye alternatifi geliştiren BtcTurk, Anneler Günü’nü hediye Bitcoin kartları ile kutluyor. 

Emek veren, büyüten ve hayata anlam katan annelerin bu kıymetli gününde yanlarında olan BtcTurk, kullanıcılarına annelerinin bu özel gününü yeni nesil bir hediye ile kutlama imkânı sunuyor. 

Bitcoin hediye edebilmek için BtcTurk hesabında 100 TL olması yeterli

5 Mayıs’ta aktif olacak Anneler Günü Bitcoin kartları için, BtcTurk kullanıcılarının BtcTurk mobil uygulaması üzerinden ‘Hediye Bitcoin’ bölümünden diledikleri tutarı belirtmeleri ve QR kod haline getirmeleri yeterli oluyor. Tek seferde en az 100 TL ve en fazla 5,000 TL değerinde ‘Hediye Bitcoin’ kodu oluşturabiliyor.

BtcTurk Çalışanları Sordu, Anneleri Cevapladı  

BtcTurk, ayrıca “Dünyayı değiştirmek işimizin bir parçası, annelerimizin yüzünü güldürmek de” konseptiyle bu yıl da Anneler Günü’ne özel video yayınladı. BtcTurk; yönetimden pazarlamaya, yazılımdan kullanıcı destek ekiplerine kadar birçok çalışanın anneleriyle yaptıkları soru- cevap görüşmelerinden oluşan video ile de Anneler Günü’nü kutladı. 

Videoya https://youtu.be/60ADOxabahI linkinden ulaşılabilir.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img