- Advertisement -spot_img
Ana SayfaKripto ParaBybit İşlem Botu Deneyimini Üst Düzeye Çıkarıyor

Bybit İşlem Botu Deneyimini Üst Düzeye Çıkarıyor

- Advertisement -spot_img

Yeni nesil kripto para platformu Bybit, geliştirdiği işlem botlarıyla kullanıcılarına kârlı ve verimli bir işlem deneyimi sunuyor.

Önceden belirlenen parametrelere göre stratejileri uygulamaya koyabilen, otomatize programlar olan kripto işlem botları; kullanıcılara önceden belirlenen fiyat aralıklarında düşük seviyelerden alıp yüksek seviyelerden satarak veya düzenli aralıklarla tercih edilen kripto varlıklardan alım yaparak günün her anında fiyat dalgalanmalarını avantaja çevirme fırsatı sunuyor.

Otomatik hale getirilmiş kripto alım-satım işlemleri kapsamında kullanıcıların tüm ihtiyaçlarına cevap verenBybit’te, kullanıcılar hiçbir ekstra ücret ödemeden yatırım getirilerini iyileştiren ve zaman kazandıran, oldukça etkin alım-satım stratejileri sunan, önceden yapılandırılmış ve kodlama gerektirmeyen i botlar arasında seçim yapabiliyor. 

Grid botlar ve DCA botları ön plana çıkıyor 

Otomatize edilmiş işlemler için Grid ve DCA botlar en çok tercih edilen uygulamalar arasında. 

Yatırımcıların piyasa hareketleri sonucunda oluşan yüksek ve düşük seviyelerde işlem yaparak kâr elde ettikleri bir strateji olan grid işlem stratejisini uygulamaya koymalarını sağlamak üzere tasarlanan Grid botlarla herhangi bir fiyat yönünde bir dizi alış ve satış emri belirleyerek, tetiklenmeyi bekleyen emirlerden oluşan bir alım-satım çizgisi oluşturulabiliyor.

Dayanak varlığın fiyatı, önceden belirlenen hedefe ulaştığında bir alış emri gerçekleştiriliyor ve yukarıdaki sonraki çizginin fiyat seviyesinden bir satış emri veriliyor. Fiyat tekrar yükselip sonraki çizgiye ulaştığında satış emri gerçekleştiriliyor ve bu fiyat farkından kâr elde ediliyor. Fiyat dalgalanmalarının aralığı ve boyutu ne kadar büyük olursa, grid stratejisi o kadar fazla kârlı oluyor.

Uzun vadeli yatırımcılar DCA botu tercih ediyor

Bybit’in DCA botları, kullanıcıların coinlerini düzenli olarak satın alarak coinlerde bir fiyat ortalaması oluşturmasını sağlayan ortalama dolar maliyeti (DCA) stratejisini temel alıyor. DCA stratejisini benimseyerek coin satın almak, piyasadaki dalgalanmanın etkisini azaltarak piyasa ortalamasına benzer şekilde maliyet fiyatını sürdürmeye devam edebilmeyi sağlar. Bu strateji, denklemden duygu faktörünü dışarı atarak yatırım portföyü oluşturmayı sağladığından uzun vadeli yatırımcılar tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

Farklı piyasa koşullarındaki fırsatlardan en iyi şekilde yararlanmayı sağlayan Bybit işlem botlarının kullanımı ve kurulumu son derece kolay. Uzun vadeli başarı elde etmek için sıklıkla tercih edilen botlar, alım-satım sürecinden duyguları arındırarak alım-satım işlemlerini kârlı ve verimli bir biçimde gerçekleştirmeyi sağlıyor, kullanıcılara zaman ve para kazandırıyor.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img