- Advertisement -spot_img
Ana SayfaGelecekEn İyi iPhone İle Tanışın: iPhone 12 Pro Max

En İyi iPhone İle Tanışın: iPhone 12 Pro Max

- Advertisement -spot_img

iPhone 12 Pro Max modelinde 6.7 inçlik OLED ekran, daha küçük çentik, Apple A14 Bionic yonga seti, 5x yakınlaştırma, LIDAR sensör, 5G bağlantısı gibi özellikler yer alıyor.

Apple’ın bu akşam gerçekleştirdiği Hi, Speed etkinliğinde; bugüne kadar en iyi ve en büyük iPhone olarak kabul edilen iPhone 12 Pro Max modeli resmiyet kazandı. iPhone 12 Pro Max modeli iPad mini ve iPhone serisi arasındaki çizgiyi bulanıklaştırıyor.

iPhone 12 Pro Max özellikleri ve fiyatı

iPhone 12 Pro Max modeli 6.7 inçlik OLED bir ekrana sahip. Bir miktar daha küçülen çentiği ile daha büyük bir görüş alanı sunan telefon ayrıca ekran kenarlarını da bir miktar incelttiği için kasanın büyümesini engellemiş.

Yeni iPad Air modelinde gördüğümüz Apple A14 Bionic yonga seti ile performans çıtasını daha da yukarı çıkaran iPhone 12 Pro Max, oyunlarda hem daha büyük görüş alanı hem de daha iyi akıcılık sunacak.

Kamera tarafında geniş açı sunan 12MP çözünürlüğünde gelişmiş 1/1.9 inç bir ana sensör görüyoruz. 7 elemanlı plastik lens sensörün yeteneklerini arttırmış. Yanında ultra geniş 12MP çözünürlüğünde yardımcı sensör ve 5x yakınlaştırma yapabilen telefoto sensör yer alıyor. LIDAR sensörü ise derinlik ölçümü ile zengin gerçeklik desteğinin yanında gece çekimlerinde önemli iyileştirmeler yapabiliyor.

Kamera paketi 4K çözünürlükte 120fps ve 240fps yavaş çekim yapabiliyor. Gelişmiş gece modu ve gürültü azaltma modları yanında yine 3 sensörden aynı anda kayıt yapabilme özelliği de mevcut.

iPhone 12 Pro Max modeli 128GB-256GB-512GB depolama kapasitesi seçenekleri sunacak. Başlangıç fiyatı ise 1099$. Model 13 Kasım tarihinde ön siparişe başlayacak ve 20 Kasım tarihinde sevkiyata çıkacak.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img

376 YORUMLAR