- Advertisement -spot_img
Ana SayfaDonanımGalaxy Smarttag İle Evcil Hayvanlarınızı Güvenle Takip Etmek Çok Kolay!

Galaxy Smarttag İle Evcil Hayvanlarınızı Güvenle Takip Etmek Çok Kolay!

- Advertisement -spot_img

Samsung, 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü vesilesiyle hayvan severlere evcil hayvanlarını korumak ve takip etmek için harika bir alternatif sunuyor.

Samsung’un hayatımızdaki önemli şeyleri kaybetmemek için tasarladığı Galaxy SmartTag takip cihazı, Hayvanları Koruma Günü’nde evcil dostlarımızın güvenliği ve takibi için en güzel hediye seçeneklerinden biri oluyor.

Hem Bluetooth Düşük Enerji (BLE) hem de geniş paylaşım ağı (UWB) teknolojisiyle donatılan Galaxy SmartTag sayesinde, sadece kıymetli eşyalarınızın değil can dostlarınız evcil hayvanlarınızın da konumunu çok daha doğru bir biçimde tespit etmek mümkün[1] oluyor. 

Galaxy SmartTag, kullandığı artırılmış gerçeklik (AR) teknolojisiyle, akıllı telefonunuzun kamerasını kullanarak kaybolan eşyalar ya da evcil hayvanların bulunduğu yer görüntülenebiliyor[2].  SmartThings uygulaması üzerinden SmartThings Find hizmetini kullananlar, akıllı telefonları veya tabletleri ile kaybolan evcil hayvanlarını veya eşyalarını bulabiliyor. SmartThings Find hizmetine cihazınızın kaybolduğunu bildirdiğinizde, yakındaki herhangi bir etkinleştirilmiş Galaxy cihazı SmartThings sunucusuna konumu bildiriyor ve siz de bunun üzerine bildirim alıyorsunuz. 

Evcil hayvanınızın tasmasına takarak konumunu öğrenin, etrafı görüntüleyin

Galaxy SmartTag cihazını, evcil hayvanınızın tasmasına takmanız durumunda, tüylü dostunuz kaybolduğunda Galaxy cihazınızdaki SmartThings Find[3] hizmetiyle konumu kolayca ve doğru bir şekilde tespit etmenizi sağlıyor[4]. Ayrıca, UWB destekli akıllı telefonlarda bulunan ‘AR Finder’, kullanıcı dostu arayüzüyle size rehberlik ederek Galaxy SmartTag takılı tüylü dostunuzun sizden ne kadar uzakta olduğunu gösteriyor ve sizi onun yanına doğru yönlendiriyor. Üstelik Galaxy SmartTag’e yaklaştığınızda sesli uyarı da alabiliyorsunuz. Galaxy SmartTag’de kullanılan BLE teknolojisi ve Galaxy cihaz ağının gücü sayesinde Galaxy SmartTag, SmartThings Find’ın güçlü konumlandırma kapasitesini daha da artırıyor, sizden çok uzakta olsa dahi evcil hayvanınızı harita üzerinde tespit edebilmenizi sağlıyor.

Galaxy SmartTag ile ilgili daha fazla bilgi için https://www.samsung.com/tr/mobile-accessories/galaxy-smarttag-black-ei-t5300bbegww/ adresini ziyaret edilebilir. 

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img