- Advertisement -spot_img
Ana SayfaDonanımHyperX, 2.4 GHz ve Bluetooth Bağlantısına Sahip Gerçek Kablosuz Kulak İçi Oyun...

HyperX, 2.4 GHz ve Bluetooth Bağlantısına Sahip Gerçek Kablosuz Kulak İçi Oyun Kulaklığı Cloud MIX Buds’ı Duyurdu

- Advertisement -spot_img

İmza HyperX Sesi ve DTS Headphone:X ® Özelliklerine Sahip, Oyun İçin Tasarlanmış Çoklu Platformlarla Uyumlu ve Çok Yönlü Kablosuz Seçeneklerine Sahip Gerçek Kablosuz Kulaklık


HP Inc.’in oyun çevre birimleri ekibi, e-spor ve oyun sektöründe marka lideri HyperX, çoklu platform uyumlu, oyun ve dijital yaşam tarzı için tasarlanan HyperX Cloud MIXTM Buds ‘ın piyasaya sürüldüğünü duyurdu. HyperX ‘in çift modlu ilk Gerçek Kablosuz (TWS) oyun kulaklığı, oyunlar için düşük gecikmeli 2.4 GHz kablosuz bağlantıya ve gittiğiniz her yerde kullanabilmeniz için Bluetooth®1 5.2 bağlantısına sahiptir.

Cloud MIX Buds, medya cihazları veya telefonlar için 2.4 GHz USB Type-C kablosuz adaptör veya Bluetooth kablosuz kullanarak çoklu platform uyumluluğu ile hızlı oyun sınıfı kablosuz bağlantılar sunar. Birlikte verilen USB-C ‘den USB-C ‘ye masaüstü adaptörü ile erişilebilirliği artırır, dongle ile 2.4GHz ve Bluetooth bağlantısı arasında geçiş yaparak uzaktan kumanda görevi görmesini sağlar.

MIX Buds, sürükleyici oyun içi ses deneyimi için büyük 12mm dinamik sürücüler ve DTS Headphone:X ®2 kullanır. Buds, daha doğru oyun içi ses konumu için hassas mekansallaştırma ve yerelleştirme ile 7.1 surround ses sunar. Kullanıcılar, EQ’lar dahil olmak üzere tercih ettikleri ses profilini kişiselleştirmek ve dokunmatik kontrolleri atamak ve yeniden atamak için HyperX NEGENUITY yazılımını kullanabilirler.


HyperX EMEA İşletme Müdürü Bianca Walter, “Oyuncuların gittikleri her yere oyunlarını da götürmelerini sağlayan, oyunun kurallarını değiştiren teknolojiyle gerçek kablosuz pazarına girmekten heyecan duyuyoruz” diyerek sözlerine şöyle devam etmiştir. “HyperX, birden çok platformda anlık hızlı değişiklikle, iki farklı kablosuz bağlantı isteyenler de dahil olmak üzere, tüm platformlardaki oyuncuların sürekli değişen ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor.” demiştir.


MIX Buds, mükemmel uyumu sağlamak için dahil edilen üç farklı boyuta sahip silikon kulak uçları ile HyperX ‘e özel bir konfor sunar. Şarj kutusu Buds’ı hasardan korur, 2.4GHz USB-C adaptörünü saklamak için silikon kılıf da yanında gelmektir. Cloud MIX Buds ‘ın uzun ömürlü pil ömrü, tek bir şarjla 33 saate kadar güç sunmaktadır3.


Kullanılabilirlik

HyperX Cloud MIX Buds gerçek kablosuz kulaklıklar, Temmuz 2022’de 2799 TL fiyatı ile satışa çıkacak. HyperX Cloud MIX Buds ‘ın kullanılabilirliği hakkında daha fazla bilgi için HyperX Cloud MIX Buds ürün sayfasını ziyaret edebilirsiniz.


Mevcut COVID-19 durumu nedeniyle, HyperX ’in bazı ürünlerinde ve nakliyesinde gecikmeler yaşanabilir. HyperX, bu durumun müşterileri üzerindeki etkiyi en aza indirmek, ürün kullanılabilirliğini ve zamanında teslimat sağlamak için ortaklarıyla mümkün olan her türlü tedbiri almaktadır.


HyperX Cloud MIX Buds Teknik Özellikleri:

Kulaklık Özellikleri

Sürücü Tipi        Dinamik, 12mm

Form Faktörü     Gerçek Kablosuz Kulaklıklar

Frekans Yanıtı   10Hz – 20.4kHz

Empedans         32Ω

Hassasiyet        1kHz’de 106,5±3 dB 1mW

T.H.D                 ≦1%

Kulak Uçları       Silikon, 3 farklı boy


Mikrofon Özellikleri

Tip                       Yerleşik

Eleman                MEMS

Kutup Düzeni       Çok Yönlü

Frekans Yanıtı     50Hz-6.7kHz

Hassasiyet         -16dBFS (@1kHz, Pin=1Pa, 94dB)


Bağlantılar ve Özellikler

Ses Bağlantısı               2.4Ghz, Bluetooth® kablosuz bağlantılar

USB Ses Formatı          Stereo

USB Spesifikasyonu     USB 2.0

Örnekleme Hızları         48kHz

Bit Derinliği                   16-bit

Dahili Sanal Çevresel Ses DTS Kulaklık:X ®

Ses Kontrolleri              Çok işlevli dokunmatik kontroller, mikrofon sesi kapatma


Pil Özellikleri

Tip              Şarj edilebilir lityum iyon

Pil Ömrü     Kulakiçi 10 saate kadar, toplam 33 saate kadar3
                   Şarj Süresi     Kulaklık: 2 saat3
                   Şarj kutusu: 1,5 saat3
                   Tüm ürün: 4 saat3


Kablosuz Özellikler

Tip                           Bluetooth ®

Bluetooth Sürüm     5.2

Kablosuz Menzil     20m’ye Kadar

Desteklenen Bluetooth Codec Bileşenleri SBC

Desteklenen Bluetooth Profilleri     HSP.TS, IOPT, A2DP, AVRCP, GAVDP, DID, HFP, HSP

Fiziksel Özellikler

Ağırlık             Şarj kutusu: 36.5g ± 5g

Silikon kılıf: 32± 5g

Kulaklık (Sol/Sağ): 11g ± 2g

Düşük gecikmeli USB adaptörü: 2.5g ± 1g

Uzatma adaptörü: 8,5 ± 2g

Kablo uzunlukları ve türleri         2m USB-C – USB-A

1 Bluetooth®, sahibine ait bir ticari markadır ve HP Inc. tarafından lisans altında kullanılmaktadır.

2 NGENUITY içinde Windows 10/11 özelliği etkinleştirildi. DTS patentleri için bkz. http://patents.dts.com. DTS, Inc. lisansı altında üretilmiştir (ABD/Japonya/Tayvan merkezli şirketler) veya DTS Licensing Limited lisansı altında (diğer tüm şirketler için). DTS, DTS:X, DTS Ses Unbound, Headphone:X, DTS logosu ve DTS:X logosu, Amerika Birleşik Devletleri ve diğer ülkelerde DTS, Inc.’in tescilli ticari markaları veya ticari markalarıdır.  © 2020 DTS, Inc. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.

3 Bluetooth A2DP modu: 33 saate kadar / Ultra düşük gecikme modu: 21 saate kadar.

%50 kulaklık ses seviyesinde, sürekli oynatmada test edilmiştir. A2DP modunu kullanan kulaklıklar, şarj kutusu kullanılarak 10 saate kadar ve 23 saate kadar daha pil ömrüne sahiptir. Ultra düşük gecikme modu kullanan kulaklıklar 6 saate kadar pil ömrüne ve şarj kutusu kullanıldığında 15 saate kadar daha pil ömrüne sahiptir. Gerçek pil ömrü kullanıma göre değişir ve maksimum kapasite zamanla ve kullanımla birlikte doğal olarak azalır.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img