- Advertisement -spot_img
Ana SayfaGelecekHyperX yayıncılar için USB mikrofonunu duyurdu

HyperX yayıncılar için USB mikrofonunu duyurdu

- Advertisement -spot_img

 HyperX SoloCast USB mikrofon modeli yayıncılar için uygun fiyata tatmin edici kayıt hassasiyeti sunuyor. HyperX SoloCast USB özellikleri ve fiyatı haberimizde.

Oyun yayıncılığı başta olmak üzere diğer türdeki yayıncılıklar ile birlikte bu sektör büyük bir ekonomi olma yolunda ilerliyor. Daha kaliteli yayınlar için haliyle ekipmanların da yükseltilmesi gerekiyor. Üreticiler de buna yönelik pek çok farklı alternatif geliştiriyor.

HyperX SoloCast USB özellikleri ve fiyatı

HyperX SoloCast USB mikrofon biraz daha bütçesini düşünenleri hedefliyor. Önceki RGB aydınlatmalı modelin aksine bu modelde kırmızı LED bildirim ışığı tercih edilmiş. USB 2.0 kablosunu taktığınız anda kayda hazır olan mikrofon ayrıca tek bir dokunuşla kendisini sessize alıyor.

Kardioid kayıt deseni barındıran mikrofon ön kısımda daha hassas ses algılarken 48 kHz, 44.1 kHz, 32 kHz, 16 kHz, 8 kHz frekanslarında örnekleme yapabiliyor. Kablo uzunluğu 2 metre iken ayarlanabilir yuvası da 3/8 inç ve 5/8 inç arasındaki kol ve standlara uyumlu.

20Hz-20 kHz tepki aralığı ve -6dBFS (1kHz’de 1 V/Pa) hassasiyeti olan HyperX SoloCast USB mikrofon Discord ve TeamSpeak tarafından da onaylanmış.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img

376 YORUMLAR