- Advertisement -spot_img
Ana SayfaİnternetICT MEDIA Teknoloji Sektörünün Devlerini Online Dijital Panelde Buluşturuyor

ICT MEDIA Teknoloji Sektörünün Devlerini Online Dijital Panelde Buluşturuyor

- Advertisement -spot_img

Moderatörlüğünü Dr. Paul Doany’nin yapacağı Online Dijital Panel’de bilgi ve iletişim teknolojileri sektörü oyuncularının Covid-19 salgınına yanıtları ele alınacak

Dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını bütün ülkelerde çalışma şekillerini değiştirdi. Kamu kurum ve kuruluşları esnek çalışma sistemine geçerken, özel sektör firmalarının bir kısmı faaliyetlerini geçici olarak durdurdu, bir kısmı ise uzaktan çalışma yöntemini tercih etti. İşlerin uzaktan yönetildiği, eğitimin uzaktan verildiği, ticaretin online platformlara kaydığı bu yeni dönemde ICT MEDIA Dergisi “Online Buluşmalar”la bilgi iletişim sektörünün nabzını tutmayı sürdürüyor. ICT MEDIA Genel Yayın Yönetmeni Murat Pehlivan’ın moderatörlüğünü yaptığı ve Zoom platformu üzerinden gerçekleştirilen “Online Buluşmalar”a her hafta sektörün önemli isimleri konuk oluyor. Dünya ve Türkiye’deki gelişmeleri değerlendiriliyor, yeni döneme dair sektörün beklenti ve öngörüleri dile getiriliyor. İzleyicilerle birlikte Covid-19 salgını sonrası teknoloji ve dünya nereye gidiyor sorularına cevap aranıyor.

ICT MEDIA tarafından gerçekleştirilen Online Buluşmalar’da bu hafta bir ilk yaşanacak. Sektörün küresel oyuncuları, internet üzerinden gerçekleştirilecek online dijital panelde “Bilgi ve İletişim Teknolojileri Sektörü Oyuncularının Covid-19 Salgınına Yanıtları”nı ele alacak. Moderatörlük koltuğuna ise sürpriz bir isim, Türk Telekom’un bir önceki Grup CEO’su Dr. Paul Doany oturacak. Doany’nin İstanbul’dan yöneteceği dijital panele Telecom Italia Group- Sparkle CEO’su Mario Di Mauro Roma’dan, DE-CIX International CEO’su Ivo Ivanov Frankfurt’tan ve Rahi Systems CEO’su Tarun Raisoni Kaliforniya’dan panelist olarak katılacak.

Sektörün iletişim merkezi ICT MEDIA tarafından düzenlenen Dijital Panel’de, Covid-19 küresel salgının ardından ortaya çıkan yeni dönemin dinamikleri tartışılacak. Teknoloji sektörünün küresel şirketlerinin CEO’ları, yakın gelecekte ortaya çıkacak fırsatları, riskleri anlatacak, yeni stratejilerle birlikte sektöre yeni yol haritası çizecek.

19 Mayıs’ta Türkiye saati olarak 18.30’da (Dünya Saati+3) başlayacak panele izleyiciler de sorularıyla katılacak. Dijital Panel, Zoom Plaftormu üzerinden online olarak gerçekleştirilecek.

Toplantı Linki: https://www.google.com/url?q=https%3A%2F%2Frahisys.zoom.us%2Fj%2F3556215463&sa=D&usd=2&usg=AOvVaw2F3HGIFrJFqxVYNdq6rwIJ

Toplantı ID : 355 621 5463

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img

376 YORUMLAR