- Advertisement -spot_img
Ana SayfaGelecekiPhone 12 Bekleyenleri Üzecek İddia: 15 Eylül'de Tanıtılmayacak

iPhone 12 Bekleyenleri Üzecek İddia: 15 Eylül’de Tanıtılmayacak

- Advertisement -spot_img

 Herkes Apple’ın 15 Eylül’de düzenleyeceği lansmanda iPhone 12 serisini tanıtmasını bekliyor. Ancak sektörün sağlam duyumcularına göre yeni nesil iPhone’lar Ekim ayında sahneye çıkacak.

Apple, 15 Eylül’de yeni cihazlarını tanıtacağı bir etkinlik düzenleyecek.Görünüşe bakılırsa şirketin önümüzdeki hafta gerçekleştireceği lansman etkinliğinde yeni nesil iPhone modelleriyle  tanışamayacağız.

Daha önce Bloomberg editörü Mark Gurman ve teknoloji analisti Jon Prosser da bu yönde açıklamalar yapmıştı. Son olarak ünlü duyumcu Evan Blass da bu bilgiyi doğruladı.

Ekim ayını beklememiz gerekecek

Blass, ABD’li operatörlerden birinden gelen ve 5G’li yeni iPhone 12 için ön siparişlerin 20 Ekim’de sona ereceğini belirten bir e-posta görüntüsü yayınladı. Apple’ın genellikle bir hafta süreyle ön sipariş aldığını biliyoruz.

Sonuç olarak yeni iPhone’ların bu tarihten bir hafta önce tanıtılacağı bildiriliyor. Yani 13 Ekim Salı günü. Zaten şirketin kendisi de iPhone 12’nin birkaç hafta gecikmeli olarak çıkacağını açıklamıştı.

15 Eylül’de neler tanıtılacak?

Apple’ın 15 Eylül’deki lansman etkinliğinde en son iPad Pro modellerine benzer bir tasarıma kavuşacak yeni iPad Air’ı tanıtması bekleniyor.

Ekinlikte sahneye çıkması beklenen bir diğer ürünün ise Apple Watch Series 6 olduğunu belirtelim. Cihaz OLED ekran, güncellenmiş işlemci ve gelişmiş sağlık özellikleri ile gelecek. Akıllı saatin kandaki oksijen seviyesini de ölçebileceği söyleniyor.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img

376 YORUMLAR