Ana Sayfa Manşet İstanbul’da Bitget Rüzgarı Esti!

İstanbul’da Bitget Rüzgarı Esti!

0
264
İstanbul’da Bitget Rüzgarı Esti!

Blockchain Economy Istanbul’a sponsor olan Bitget, hem etkinlikte hem de sonrasında düzenlemiş olduğu partide İstanbul’da iz bırakmayı başardı.

Lider kripto borsası Bitget, 27-28 Temmuz tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşen Blockchain Economy Summit Istanbul’da Diamond Sponsor olarak yer aldı. Türkiye takımının yanında Global takım liderlerinden Andy ve Laura da İstanbul’daydı. Avrasya’nın en büyük kripto etkinliği olan Blockchain Economy Summit’e ise Bitget “Social Trading” temasıyla damga vurdu. Bitget kurucu ortağı Andy yaptığı konuşmada Social Trading’in yatırım dünyasını nasıl değiştirdiğini ve kriptoda Social Trading devrimini anlattı. Büyük ilgi çeken konuşmada Social Trading ve Bitget’in Social Trading üzerine yaptığı yatırımlar detaylı olarak açıklandı.

Bitget kurucu ortağı Andy’nin konuşmasının yanında Bitget standı da iki gün boyunca katılımcıların uğrak yeri haline geldi. Blockchain Economy Summit katılımcılarına özel olarak hazırlanan kampanya ile yeni üye olan kullanıcılara $4163 ödülün yanında Bitget’in platform tokenı BGB de hediye edildi. Gösterişli tasarımıyla da dikkat çeken Bitget standı, katılımcıların en çok ilgi gösterdiği stantlardan biri olmayı başardı.

Bitget asıl sürprizini ise Blockchain Economy Zirvesi’nden sonra patlattı. İstanbul’un en popüler mekanlarından Sky Karaköy’de influencerlar ve VIP misafirleriyle muhteşem bir davet verdi. Blockchain teknolojileri ve kripto endüstrisine odaklanan yatırım şirketi Foresight Ventures’ın da yardımcı sponsor olduğu partide kripto dünyasının yerli ve yabancı en önemli isimleri muhteşem boğaz manzarasıyla eğlenme fırsatı buldu. Sadece Bitget misafirlerine açık olan Bitget Elite Night, İstanbul boğazında da Bitget rüzgarı estirdi.

Bitget Global takım liderlerinden yapılan açıklamada “Türkiye’yi kripto dünyasındaki etkinliğinden dolayı yakından takip ediyorduk. Ancak Türkiye’ye gelip Türkiye’deki insanları tanımak ve Türkiye’yi keşfetmek bizim için muhteşem bir deneyim oldu. Türkiye cidden kripto dünyası için çok değerli ve bu değeri sonuna kadar hak ediyor” sözlerine yer verildi.