- Advertisement -spot_img
Ana SayfaManşetKahramanımız Babalara Fujifilm Instax Fotoğraf Makinesi Hediye Edin

Kahramanımız Babalara Fujifilm Instax Fotoğraf Makinesi Hediye Edin

- Advertisement -spot_img

Fujifilm, Babalar Günü‘nde hediyesiyle fark yaratmak isteyenlere birbirindenfarklı özelliklere sahip Instax fotoğraf makinelerini öneriyor

Fotoğraf çekmenin keyfini artıran eğlenceli Instax’lar, her koşulda yanımızda olan babalarımız ile en özel anlarımızı ölümsüzleştirmek için unutulmaz bir Babalar Günü hediyesi oluyor.

Fujifilm, Babalar Günü hediyesini unutulmaz kılmak isteyenlere Instax fotoğraf makinelerini öneriyor. Özel anların ölümsüzleştirmesi için eğlenceli bir hediye seçeneği olan Instax’lar farklı zevklere ve ihtiyaçlara sahip babalar için şu makineleri sunuyor:

Klasik seven babalar için Instax Mini 90

Klasik dizaynıyla beğeni kazanan mini 90, birçok gelişmiş özelliği kullanıcısıyla buluşturuyor.Işığın yaratıcı bir şekilde yakalanmasıyla uzun pozlama ve çifte pozlama yapabilmeye olanak tanıyan Instax Mini 90, makro modu ve yüksek performanslı flaşıyla da fark yaratıyor. Babanız için hem yaratıcı hem de klasik bir makine arayışındaysanız instax mini 90 tam da size göre.

Babanız için Instax Miniler’in en yenisini tercih edin…

Instax’ın renkli dünyasının amiral gemisi olan Instax Mini 11, diğer serilere nazaran otomatik pozlama ayarıyla farklılaşıyor. Objektifte yer alan ışık sensörü, ışığı otomatik algılayarak müdahaleye gerek duyulmaksızın çekim modunu kendisi belirliyor. Otomatik pozlamayla beraber babanıza düşen, fiziksel koşulları düşünmeden fotoğraf çekmenin tadını çıkarmak…

Ses ile görüntüyü birleştiren teknoloji…

Instax Mini LiPlay ile çektiğiniz veya akıllı telefonunuzda bulunan fotoğrafları altı keyifli filtre ve 30 farklı çerçeve ekleyerek, anında karta basılı olarak alabilmenize olanak sağlıyor. Üstelik tüm fotoğrafları basma zorunluluğu olmadan, dilediğiniz fotoğrafları bastırmanız da mümkün kılan Instax serisinin en küçük ve hafif modeli olan Instax Mini LiPlay’in özellikleri bunlarla da sınırlı kalmıyor. Sahip olduğu mikrofon sayesinde 12 saniyelik ses kaydı almanızı sağlayan Instax Mini LiPlay, babanızla geçirdiğiniz anı sadece görüntülemekle kalmıyor fotoğraflarınıza hayat da veriyor.

Babanızla geçirdiğiniz güzel bir an Instax SQ6’ın içine sığar…

Zaman hızla geçiyor… Babanızla çok sayıda anı biriktirmeye devam ediyorsnuz. Kare formatta olan SQUARE SQ6, hayatın güzelliklerine odaklanıyor ve ömür boyu saklayacağınız kalıcı hatıralar veriyor. Şık bir tasarıma sahip olan SQUARE SQ6, babanız için 5 farklı renkte satışa sunuluyor.

Değerli anları daha geniş açıdan çekmek için…

Retro sever babalar için idealbir hediye seçeneği olan Instax Wide 300, ailenizin ve sevdiklerinizin dahil olacağı geniş fotoğrafları daha eğlenceli hale getiriyor. Herkesin yüz ifadesini net bir şekilde görülebilmek için tasarlanan Instax Wide 300 ile babanızı mutlu edebilir, tüm ailenin gülümsemesini yakalayabilirsiniz.

Kompakt yazılar ile baskı işleri artık çok kolay…

Fotoğraflara eğlenceli baskı modlarıyla hayat veren Instax Mini Link Yazıcı ile fotoğraf çıktısı almak için yapmanız gereken tek şey;yazıcıyı sallamak ve Instax mini film! Fotoğrafınız, akıllı telefonunuzdan gönderildikten sonra sadece 12 saniyede basılıyor. Şarj tam doluyken yaklaşık 100 fotoğrafı kesintisiz olarak bastırabilirsiniz.

Akıllı telefonunuzdan üstün kaliteli ve yüksek hızlı kare baskılar almaya olanak tanıyan Instax Share SP-3 SQ ise fotoğraflar için ideal yüksek tanımlı ve yüksek kaliteli görüntüler sunuyor. 600 x 800 / 800 x 800 noktalı ve 318 dpi değerinde baskı pikselleriyle elde edilen yüksek çözünürlük, tam uzunluktaki portrelerin yüz ifadelerini, karakterleri, malzemeleri, vb. nesnelerdeki renk geçişlerini ayrıntılarıyla gösteriyor.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img

376 YORUMLAR