- Advertisement -spot_img
Ana SayfaDonanımLG, Ankara Kentpark AVM’de Yeni Nesil OLED TV’lerini Sergiliyor

LG, Ankara Kentpark AVM’de Yeni Nesil OLED TV’lerini Sergiliyor

- Advertisement -spot_img

LG Türkiye, 23-25 Eylül 2022 tarihlerinde, Ankara Kentpark AVM’de kurulacak OLED Pop-Up Store’da 2022 model LG OLED TV’lerini ziyaretçilerle buluşturacak. Oyun dünyasının ünlü isimleri Emrecan Önal ve Ümidi de etkinlik kapsamında 24 Eylül Cumartesi günü Ankaralı oyunseverlerle buluşacak. 

LG Electronics (LG), 23-25 Eylül tarihleri arasında, Kentpark AVM’de, Ankaralı teknoloji severlerle buluşuyor. Ziyaretçilere LG OLED evo teknolojisinin tanıtılacağı etkinlik, birbirinden heyecanlı mini yarışmalara, ödüllü etkinliklere ve eğlencelere de ev sahipliği yapacak. 

2022 Serisi LG OLED TV’ler Kentpark AVM’de

Ankara Kentpark AVM’de sergilenecek LG’nin 2022 OLED TV serisi, tüketicilere daha fazla seçenek sunan yeni ekran boyutları ve şık tasarımlarıyla öne çıkıyor. Dünyanın ilk 8K OLED TV’sinin yanı sıra, LG’nin yeni Lifesyle Ekran serisi Objet Collection modellerinin Ankaralı tüketicilerin beğenisine sunulacağı etkinlik, 3 gün boyunca adeta bir teknoloji şovu yaşatacak. 

Oyunseverler Kentpark AVM’ye

Oyunsever ziyaretçileri bekleyen bir başka sürpriz ise tanınmış oyuncu Emrecan Önal ve Ümidi’nin 24 Eylül Cumartesi günü gerçekleştireceği etkinlik alanı ziyareti olacak. Emrecan Önal ve Ümidi, görüntü kalitesi ve üstün oyun özellikleri ile oyunseverlerin tercihi LG OLED evo ekranda ziyaretçilerle birlikte oyun oynayacaklar. 

Her İhtiyaca Uygun Boyut, Mükemmel Tasarım

LG’nin 2022 model OLED evo TV’leri arasında yer alan G2 serisinde 83,77, 65 ve 55 inç OLED TV seçenekleri bulunuyor. G2 serisinin Galeri Tasarımı, TV’lerin mükemmel görünmesi ve izleme ortamına daha fazla uyum sağlaması için duvara boşluksuz olarak monte edilebiliyor. LG’nin C2 serisi ise, 83, 77, 65, 55, 48 ve küçük boyutlu TV’lerden hoşlananlar veya konsol ve PC oyunları oynayanlar için ideal olan yeni 42 inç’lik OLED TV olmak üzere toplam altı ekran boyutu bulunuyor. 

Yeni ve geliştirilmiş LG 5.Nesil α9 Akıllı İşlemci, yeni OLED evo modellerinin performansını artırmak için derin öğrenme algoritması kullanıyor ve ekran öğelerini birbirinden daha belirgin hale getirerek görüntülere daha fazla üç boyutlu bir kalite veriyor. G2 ve C2 serisi modellerde bulunan 5.Nesil α9 işlemci, ekranda 5.000’den fazla alanı ayrı ayrı işleyen ve her birini hem daha parlak hem de daha canlı ve ayrıntılı bir görüntü üretmek için geliştiren yeni Gelişmiş Dinamik Ton Eşleme algoritmasına sahip. LG’nin bu yeni işlemcisi, Gelişmiş AI Ses özelliği aracılığıyla ses kalitesini artırarak TV’lerin yerleşik hoparlörlerinin sanal 7.1.2 surround ses üretmesini sağlıyor.

Sanat Eserini Andıran Ödüllü TV Serisi: LG OLED Objet Collection

Kentpark’taki etkinlik kapsamında Ankara’da ilk kez sergilenecek LG’nin yeni Lifestyle Ekran serisi OLED Objet Collection’da yer alan ve bir tuvali andıran Easel modeli, minimalist tarzı ve nötr renkleriyle her ortalama uyum sağlıyor. Danimarklı ünlü tekstil markası Kvadrat tarafından tasarlanan TV’nin kumaş kaplı kapağı, kumandaya tek bir dokunuşla hareket ederek kullanıcıların farklı ihtiyaçlarını karşılıyor. Örneğin TV, Tam Görünüm modunda eksiksiz bir OLED evo deneyimi yaşatırken Yarı Görünüm modunda saati gösteriyor ya da tercihe göre müzik moduna geçiyor. Serinin bir başka modeli LG OLED Objet Collection Posé ise, üst düzey bir mobilya veya sanat objesini andıran benzersiz ürün, zarif tasarımıyla her alanı güzelleştirirken, LG’nin en yeni OLED teknolojileri aracılığıyla unutulmaz izleme deneyimleri sunuyor. Posé, duvara monte edilmek veya bir konsol veya masanın üzerine yerleştirilmek üzere tasarlanan geleneksel TV’lerin aksine, ince dört ayaklı standı sayesinde evin neredeyse her yerine yerleştirilebiliyor. Galeri Modu teması seçildiğinde, TV, sanat eserlerini veya fotoğrafları görüntülemek için kendinden aydınlatmalı güzel bir tuval haline geliyor ve kullanıcılara en sevdikleri sanat eserlerini sergilemek veya değerli aile anlarını yeniden yaşamak için çarpıcı bir yol sunuyor. 

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img