- Advertisement -spot_img
Ana SayfaDonanımLG’den Büyük Ailelere Özel Geniş Buzdolabı

LG’den Büyük Ailelere Özel Geniş Buzdolabı

- Advertisement -spot_img

LG, 2022 model geniş buzdolabı GTL569PSAM ile, en geniş ailelerin ihtiyaçlarını bile zorlanmadan karşılıyor. 588 litrelik hacmi, 84 cm’lik genişliği ile, alttan donduruculu GTL569PSAM, LG’nin Inverter Lineer Kompresörü sayesinde enerji tasarrufu yapılmasına da katkı sağlıyor.    

Kalabalık evlerin en büyük sorunu buzdolabının iç hacminin yetmemesi. Özellikle evde düzenli olarak yemek pişiriliyorsa, bir yandan tencereleri, diğer yandan tüketilmeyi bekleyen sebze, meyve ve diğer gıdaları sığdırmak zorlu bir yapboz yapmakla eşdeğer hale gelebiliyor. Yaz aylarının yaklaştığı, dolaplara daha fazla taze sebze ve meyvenin gireceği şu dönemde, LG tüketicilerinin daha fazla alan ihtiyacına alttan soğutmalı geniş buzdolabı GTL569PSAM ile yanıt veriyor. 588 litrelik hacmi, 84 cm’lik genişliği ile mutfaklarda başrolü alıyor. 

Enerji Tasarruflu Buzdolabı

GTL569PSAM’de bulunan ve geleneksel kompresörlere göre daha az bileşen içeren LG Inverter Lineer Kompresörü, daha az sürtünme noktasına sahip olduğu için daha az ses çıkarmasının yanı sıra, yüzde 32’ye kadar enerji tasarrufu sağlıyor. LG’nin geniş buzdolaplarının tamamında bulunan bu özellik, kullanıcıların elektrik faturalarına da düşüş olarak yansıyor. 

Multi Air Flow özelliği sayesinde hızlı ve eşit soğutma sağlayan GTL569PSAM’da, soğuk hava, buzdolabının her köşesinde bulunan çoklu soğutma havası kanalları vasıtasıyla iletiliyor. Diğer yeni nesil LG buzdolaplarında olduğu gibi, GTL569PSAM de, gıdaları klasik buzdolaplarından 7 güne kadar uzayan süre ile ilk günkü tazeliğinde tutan NatureFresh özelliğine sahip. Hassas sıcaklık kontrolü ile yiyeceklerin doğal tazeliğini koruyan NatureFresh özelliği, tüketicilerin geniş buzdolaplarına depoladıkları sebze ve meyvelerini ilk günkü tazeliğinde tüketebilmelerini sağlıyor. 

GTL569PSAM’in dış görüntüleme paneli ise, buzdolabına şıklık katarken, ayarların kolayca yapılmasını ve kontrol edilebilmesini sağlıyor. 

Geniş Buzdolabı Arayanlara LG’den Farklı Seçenekler

GTL569PSAM ile geniş buzdolabı ailesi serisini genişleten LG’de ayrıca, başta InstaView modelleri olmak üzere, farklı ihtiyaçlara yönelik farklı geniş buzdolabı modelleri bulunuyor. Özellikle 802 serisine ait 592 litre hacme sahip geniş buzdolapları şık tarzları, LED aydınlatma, taşınabilir buz tepsisi, dört aşamalı akıllı filtre sistemi Hygiene Fresh+, buz çözme süresini ortadan kaldıran Fresh 0 Zone, soğuk havanın eşit ve hızlı dağılmasını sağlayan DoorCooling ve LG ThinQ uygulaması üzerinden uzaktan da yönetilebilmesiyle ilgi çekiyor. 

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img