- Advertisement -spot_img
Ana SayfaDonanımMcdodo’nun Şarj Adaptörüne İki Tasarım Ödülü Birden!

Mcdodo’nun Şarj Adaptörüne İki Tasarım Ödülü Birden!

- Advertisement -spot_img

Hızlı şarj uzmanı Mcdodo’nun en yeni ürünlerinden biri olan ‘GaN 65W 3 girişli hızlı şarj adaptörü’, dünyanın önde gelen dizayn ödüllerinden iF Design Award 2021 ve Red Dot Design Award 2021 ödülünün sahibi oldu.

Mcdodo’nun hızlı şarjda çığır açan 65W GaN adaptörü; küçük boyutu ve yüksek verimliliğinin yanı sıra tasarımıyla da iddiasını kanıtladı

Değişen ihtiyaçlar ve artan mobiliteyle birlikte; hızlı şarj çözümleri her geçen gün çeşitlenirken ve GaN şarj adaptörleri hızlı şarj dünyasının yeni gözdesi olmuşken, Mcdodo’nun GaN adaptörleri de benzerlerinden sıyrılarak performans ve tasarım anlamında fark yaratıyor. Dünyanın önde gelen dizayn ödüllerinden iF Design Award 2021 ve Red Dot Design Award 2021’de ‘mobil akseuar kategorisi’nde ödüle layık görülen Mcdodo 65W GaN adaptör, hafifliği ve yüksek performansının yanı sıra arttık tasarımıyla da sektördeki öncülüğünü kanıtladı.

Seyahat edenler için tasarlandı

Özellikle sık seyahat edenler için tasarlanan, 3’ü 1 arada işlevselliğe sahip taşınabilir Mcdodo seyahat adaptörü, jüri tarafından olağanüstü kompakt yapısı, kolay kullanımı ve çok yönlü işlevselliği nedeniyle, alanında en iyi tasarım ödülüne layık görüldü.

Sektörde farklılaşmak için özgün ve işlevsel tasarımların şart olduğunu belirten Mcdodo Türkiye Genel Müdürü Mehmet Uçurum, “Global anlamda prestije sahip bu 2 tasarım ödülünü kazanmak, Mcdodo’nun global arenadaki rekabet gücünü daha da artıracaktır. Marka olarak sadece ürün çeşitliliğimiz, fiyat politikamız ve ürünlerimizin üst düzey performanslarıyla değil, tasarımlarımızla da iddialı olduğumuzu bu 2 önemli ödülü kazanarak tescillemiş olduk” dedi.

Aynı anda 3 cihazı şarj edin!

Silikon temelli geleneksel şarj cihazlarından daha az parçaya ihtiyaç duyduğu için ufak boyutlarda ama daha yüksek çıkış verebilen bu teknoloji, dünyanın en büyük mobil aksesuar üreticilerinden Mcdodo’nun da üzerinde çalıştığı en önemli konulardan biri oldu. Mcdodo’nun tasarımıyla da oldukça iddialı olan 65W GaN şarjları, en hızlı şarj sürelerini en ufak boyuttaki adaptörlerle sunuyor. Bünyesinde birisi USB-C olmak üzere çift port barındıran Mcdodo GaN şarjlar, gelecekte verimli şarjın gelişme yönü olan küçük boyut, hafiflik, daha az ısı ve yüksek dönüşüm avantajlarını sunuyor. 8 özel koruma teknolojisi ile cihazları güvenli bir şekilde şarj ediyor. Sahip olduğu güç dağıtım teknolojisiyle bağlı olduğu cihazın ihtiyaç duyduğu voltaj ve amper miktarını tespit edebilen Mcdodo 65W GaN adaptör, aynı anda 3 cep telefonunu şarj etmek için kullanabileceğiniz 3 farklı çıkıştan 65 watt çıkış gücüne sahip. 

Red Dot ve iF Design Awards’ta 20’den fazla ülkeden 98 uluslararası bağımsız jüri üyesinin kararları ile belirlenen tasarım ödüllerinde; en seçkin tasarım ve inovasyon başarısına sahip markaların arasında yer alan Mcdodo, çevre dostu sürdürülebilir teknolojisi ve hayatı kolaylaştıran yüzlerce ürünüyle adından söz ettirmeye devam ediyor.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img