- Advertisement -spot_img
Ana SayfaMobilApplicationsMeditopia, 30 kişiden az çalışana sahip olan girişimler için 1 aylık Premium...

Meditopia, 30 kişiden az çalışana sahip olan girişimler için 1 aylık Premium üyeliği ücretsiz sunacak

- Advertisement -spot_img

Meditopia tarafından paylaşılan bilgilere göre 30 kişiden az çalışana sahip olan girişimler için uygulamanın 1 aylık Premium üyeliği ücretsiz olarak sunulacak.

Meditasyona odaklanan yerli bir girişim olarak karşımıza çıkan Meditopia‘nın 2,3 milyon euro yatırım aldığını ve 2019 yılının en popüler 10 meditasyon uygulamasından biri olduğunu geçtiğimiz dönemlerde sizlere aktarmıştık. Corona virüs salgını nedeniyle içinde bulunduğumuz durumda insanlardaki panik ve endişe giderek artıyor.

Bu duyguları yönetmeye yardımcı olacak araçlara olan ihtiyaç da hem bireysel hem de kurumsal olarak artmaya devam ediyor. Şirketler ev-ofis uygulamasına geçtiğinde üretkenliğin sekteye uğramaması adına bu kriz döneminde çalışanların moralini, motivasyonunu ve huzurunu korumak için bazı adımlar atıyor.

Gelen taleplerin artışıyla birlikte bu konu özelinde çalışmalar yapan Meditopia, bu sürece uygun programlar ve hizmetler hazırladığını duyurdu. Paylaşılan bilgilere göre 60’tan fazla ülkede 9 dilde hizmet veren Meditopia’nın 10 milyon kullanıcıya ulaştığını da ekleyelim.

Meditopia

Meditopia tarafından paylaşılan bilgilere göre 30 kişiden az çalışana sahip olan girişimler için uygulamanın 1 aylık Premium üyeliği ücretsiz olarak sunulacak.

30 kişiden fazla çalışana sahip olan şirketler için ise 3 aylık Premium üyeliği 1 aylık üyelik fiyatına sunulacak. Söz konusu şirketlerin çalışan sayısı 100 kişinin üzerinde ise isteğe bağlı olarak, şirket içi uygulamayı ve etkiyi artırmak için uzmanların vereceği 45 dakikalık bir seminer de paketlere eklenebiliyor.

Kısacası şirketler ekiple Zoom üzerinden bu zor durumlarda duygu yönetimimizi nasıl yapabiliriz, farkındalık pratikleri ile nasıl sakinleşebiliriz konulu bir online seminer düzenleyebilirler. Şirketlerin bu Meditopia ile iletişime geçebilmeleri adına bir web sayfası da tasarlayan Meditopia, aynı zamanda pandemik dönemi için özel olarak bir sayfa da hazırlıyoruz.

Bu sayfadan 1 aylık Premium üyeliği ücretsiz olarak sağlık çalışanları, öğrenciler ve akademisyenler için sağlanacak. Dilerseniz Meditopia uygulamasını Android için buradan, iOS için ise buradan indirebilirsiniz.

Kaynak: https://webrazzi.com/2020/03/23/meditopia-30-kisiden-az-calisana-sahip-olan-girisimler-icin-1-aylik-premium-uyeligi-ucretsiz-sunacak/?utm_campaign=Bundle&utm_medium=referral&utm_source=Bundle

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img

376 YORUMLAR