- Advertisement -spot_img
Ana SayfaDonanımPhilips One ile Daha Parlak ve Beyaz Gülüşlere!

Philips One ile Daha Parlak ve Beyaz Gülüşlere!

- Advertisement -spot_img

Dakikada 13 bin mikro titreşimi sayesinde daha parlak ve beyaz gülüşlere ulaşabileceğiniz Philips One, farklı renk seçenekleriyle kullanıcılarını bekliyor.

Hayatı kolaylaştıran ürünleri ile kullanıcılarına konfor sağlayan Philips, Philips One ile etkin bir diş temizliği sunarken diş fırçalamada kullanıcılarına farklı bir deneyim yaşatıyor. Güçlü ve nazik fırça dokunuşları ile derinlemesine ve hassas temizliğin yeni adresi olan Philips One dakikada 13 bin mikro titreşimi sayesinde daha parlak dişler ve beyaz gülüşler* vadediyor.

Philips One, bünyesindeki dahili akıllı zamanlayıcısıyla diş temizliği sırasında her 30 saniyede bir titreşim yaparak kullanıcılarını uyarıyor. Dişlerin arasındaki alanlara ulaşılmasını sağlayan dinamik bir düzenle konumlanan diş fırçasının yumuşak fırça kılları, hassas diş etlerini korumaya yardımcı oluyor. Philips One ile daha az çaba ve zaman harcayarak daha fazla alanı pratik bir şekilde temizlerken hızlı ve kolay kullanımı ile temizlikte konfor sunuyor.

Tek bir AAA pille 90 güne kadar kullanım yapabileceğiniz Philips One, farklı iki renk seçeneğiyle de kullanıcılarına daha beyaz ve parlak gülümsemelere davet ediyor. 

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img