- Advertisement -spot_img
Ana SayfaDonanımProfilo ile Her Mevsim “Oh be” Dedirten Lezzetler

Profilo ile Her Mevsim “Oh be” Dedirten Lezzetler

- Advertisement -spot_img

Hayatın her alanında tüketiciye “Oh be” dedirtmeyi amaçlayan Profilo, lezzetli yaz sebze ve meyvelerini kışa saklamanın en kolay halini sunuyor. 

Hayatı kolaylaştıran çözümleriyle tüketicinin “oh be” demesini sağlayan ve ev ekonomisini destekleyen Profilo, hayatı kolaylaştıran ürünleriyle kışlık erzak hazırlıklarını keyifli bir hale getiriyor. Profilo 75 cm genişlikte Ankastre Ocak Wok gözü yardımıyla, mevsiminde toplanan domatesler lezzetini ve vitaminini kaybetmeden sağlıklı konservelere dönüşürken mis kokulu meyvelerle yapılan reçeller kışın tüm ailenin bir araya geldiği Pazar kahvaltılarında yer buluyor. Profilo Ankastre Fırınlara eklenen Izgara Tepsi aksesuarı sayesinde ise mevsiminde toplanan leziz biber ve patlıcanlar mangalda pişirilmişçesine sulu ve lezzetli şekilde fırınlanarak kış boyu yemeklerin vazgeçilmek eşlikçisi oluyor.

EN LEZZETLİ SOFRALAR İÇİN ZAMANI DONDURAN TEKNOLOJİ

Taze yaz sebze ve meyvelerini dondurarak saklamayı tercih edenlerin imdadına Profilo derin dondurucu yetişiyor. 1 adet BigBox çekmecesi, 4 adet şeffaf dondurucu çekmecesi, 2 adet flap kapaklı derin dondurucu bölmesi ile saklamak istediğiniz her çeşit ve büyüklükteki ürüne özel yer açan derin dondurucular sevdiğiniz tüm lezzetleri kendi düzeniniz içinde gruplandırmanıza yardımcı oluyor. BigBox çekmecesi ile geniş saklama alanı gereken büyük parça lezzetleri kolayca saklama kolaylığı sağlarken size kış boyu kalabalık sofralarda sevdiklerinizi leziz yemeklerle ağırlamak kalıyor. 

Evinizin düzenine uygun olarak tasarlanan dikey formuyla evin her yerinde kendine kolayca yer bulan Profilo Derin Dondurucu ayrıca içerisindeki raflar yardımıyla yiyecekleri kendi düzeninize uygun şekilde yerleştirme ve ihtiyaç anında aradığınızı kolayca bulma imkânı sunuyor. VitaPlus özelliği ise özel ve akıllı sensörler aracılığıyla dondurucularda yaşanacak ani sıcaklık değişimlerinin önüne geçiyor. Yiyeceklerinizin daima sizin belirlediğiniz sıcaklıkta korunmasını sağlarken size de kış boyu taze yaz sebze ve meyvelerinin tadını çıkarmak kalıyor.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img