- Advertisement -spot_img
Ana SayfaİnternetDijital PazarlamaRelated Digital, En İyi İş Verenler Listesinde

Related Digital, En İyi İş Verenler Listesinde

- Advertisement -spot_img

euro.message adıyla Türkiye ve Global’de ilk e-posta pazarlama şirketi olarak 2002 yılında kurulan ve 2017 yılında %100 Doğuş Grubu yatırımı olarak faaliyetlerine devam eden Related Digital , “En İyi İş Verenler” listesinde yer alarak Great Place to Work Enstitüsü tarafından ödüle layık görüldü.

Şirket 2023 yılı başında Great Place to Work Enstitüsü tarafından global standartlarda gerçekleştirilen değerlendirmeler ve analizler sonucunda, pozitif çalışan deneyimi ve yüksek güven kültürü kriterleri çerçevesinde sertifika almaya hak kazandı. Ödülü, Related Digital’ın insan kaynakları politikalarını başarılı bir şekilde gerçekleştiren İnsan Kaynakları Müdürü Yasemin Ataş kabul etti.

Related Digital, yalnızca Great Place to Work® sertifikalı şirketlerin” aday gösterildiği ve “Herkes İçin Harika İşyeri” kriterlerinde en iyi performansı gösterenlerin yer alabildiği “2023 Yılının En İyi İş İşverenleri” listesinde yer alarak ödüle layık görüldü. Çalışanlarına verdiği destek ve sunduğu güven odaklı çalışma ortamıyla dikkat çeken yenilikçi teknoloji firması, yazılım alanında sürdürülebilir bir kariyer hedefleyen çalışanların en çok tercih ettiği başarılı şirketler arasında yer alıyor.

Mustafa Fuat Vardar

Related Digital CEO’su Mustafa Fuat Vardar, kazanılan ödüle ilişkin şunları söylüyor: “Odağımıza her şeyden önce insanı alıyoruz ve bu yalnızca müşterilerimizi değil çalışanlarımızı da kapsıyor. Özellikle de gençlerin değer ve saygı gördükleri, öz güvenlerini geliştirdikleri ve potansiyellerini en iyi şekilde yaşayabildikleri bir çalışma hayatı sağlayabilmek bizim en önemli önceliklerimizden biri. İnsan Kaynakları departmanımızla birlikte çalışanlarımız için huzurlu, mutlu ve verimli bir çalışma ortamı sunmak için büyük çaba harcıyoruz. İnsan Kaynakları alanındaki yenilikçi ve başarılı politikalarımız sayesinde Great Place to Work ve Best Workplaces in Technology sertifikasına bu yıl da layık görülmemiz ile bunu bir kez daha kanıtlanmış olduk. Aldığımız bu ödülden dolayı son derece onurluyuz.

 

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img