- Advertisement -spot_img
Ana SayfaDonanımSamsung’dan Yeni Galaxy Watch5, Galaxy Watch5 Pro Ve Buds 2 Pro İçin...

Samsung’dan Yeni Galaxy Watch5, Galaxy Watch5 Pro Ve Buds 2 Pro İçin Büyük Kampanya!

- Advertisement -spot_img

Samsung, sağlık ve fitness alışkanlıklarını yeniden şekillendiren Galaxy Watch5 ve Galaxy Watch5 Pro akıllı saatleri ile Galaxy Buds 2 Pro kulaklıkları için kullanıcılara kaçırılmayacak bir kampanya sunuyor. 

Samsung, kullanıcıların sağlık ve fitness hedeflerini gerçekleştirmelerine yardımcı olacak, ileri teknolojilerle donattığı yeni Galaxy Watch5 ve Galaxy Watch5 Pro akıllı saatleri ile Galaxy Buds 2 Pro kulaklıkları özelinde yeni bir kampanyayı daha hayata geçirdi. Buna göre; Galaxy Watch5 satın alacak müşterilere kablosuz hızlı şarj, Watch5 Pro akıllı saat satın alacak müşterilere ise Kablosuz Hızlı Şarj Cihazı ikili (15W) ve Galaxy saat kayışı hediye ediliyor. Ayrıca, Galaxy Buds 2 Pro satın alacak kullanıcılara ise Galaxy SmartTag takip cihazı hediye edilecek.  

Dijital sağlık takibinde yeni bir çağ başlıyor

Yeni Galaxy Watch5, dijital sağlık izlemede yeni bir çağ başlatan, Samsung’un özgün BioActive Sensörü ile geliyor. İlk olarak Galaxy Watch4 serisinde kullanılan BioActive Sensör, Optik Kalp Atış Hızı, Elektrik Kalp Sinyali ve Biyoelektrik Empedans Analizi olmak üzere üç ayrı ve güçlü sağlık sensörünü bir arada kullanan tek ve özgün bir çipe sahip. Bu sayede kalp atış hızı (kalp ritmi), kandaki oksijen seviyesi ve hatta stres seviyesi gibi ayrıntılı tespitler sunulabiliyor. Bunların yanı sıra, kullanıcılar doğrudan yeni Galaxy akıllı saatlerini tansiyon ve EKG ölçüm cihazı olarak kullanabiliyor. Samsung, bu özellikleri Türkiye dahil, 63 ülkede kullanıma sunuyor.

Galaxy Watch5 serisi, Galaxy Watch4’le kıyaslandığında artan yüzey ve temas alanı sayesinde sağlık ölçümlerini daha doğru olarak yapıyor. Ayrıca, güçlü 3’ü 1 arada BioActive Sensörü, yeni ısı sensörü dâhil, Galaxy Watch5 serisinin diğer sensörleriyle birlikte çalışarak kullanıcılara sağlık durumlarıyla ilgili daha ayrıntılı bir tablo çizebiliyor. Isı sensörü, kızılötesi teknolojisini kullanarak, bulunduğunuz ortamın sıcaklığı değişse dahi daha doğru okuma yapabiliyor. Bununla birlikte, gelecekte menstrüel döngü takibi özelliğinin de Türkiye’de kullanıma açılması planlanıyor.  Tüm bunlar da geliştiricilere, sağlık ve zindelik alanında sundukları opsiyonları çoğaltarak, kullanıcılara yepyeni deneyimler yaşatmalarını sağlayacak yeni imkanlar sunuyor. 

Açık havayı sevenler için daha fazla özellik ve dayanıklılık sunan Galaxy Watch5 Pro 

Açık havayı çok sevenler için geliştirilen Galaxy Watch5 Pro ise Galaxy Watch portföyünün en yeni üyesi. Yürüyüşten bisiklete ve ötesine kadar Watch5 Pro, birinci sınıf malzemeleri sayesinde zorlu görevleri yerine getiriyor. Her türlü aşınma ve yıpranmaya daha iyi direnen gelişmiş Sapphire Cyristal ve çıkıntılı çerçeve tasarımıyla ekranı koruyan dayanıklı bir titanyum kasaya sahip. Galaxy Watch5 Pro, ayrıca şık ve mükemmel bir uyumla yüksek dayanıklılık sunan yepyeni bir D-Tokalı Spor Kayış  ile sunuluyor. 

Güçlü ve uzun ömürlü olacak şekilde üretilen Galaxy Watch5 Pro, Galaxy Watch4’ten %60 daha büyük bir pile sahip. Kullanıcılar ayrıca, yürüyüşe çıktıklarında ‘Rota Antrenmanı’ özelliğiyle yürüyüşlerini kaydedebiliyor, Samsung Health uygulamasını kullanan diğer yürüyüş tutkunlarıyla paylaşabiliyor.  Ayrıca, rutinlerini değiştirmek için yeni yolları inceleyebiliyor, yürüyüş ve bisiklet rotaları indirebiliyor. Aktivitelerini tamamlayan kullanıcılar eve gitmeye hazır olduklarında, onları geldikleri yere geri götüren ‘Geri Takip’ özelliği ile kolaylıkla eve dönebiliyorlar. 

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img