- Advertisement -spot_img
Ana SayfaİnternetTeknosa, Yenilediği Web Sitesiyle Stevie Awards’ta İki Ödül Kazandı

Teknosa, Yenilediği Web Sitesiyle Stevie Awards’ta İki Ödül Kazandı

- Advertisement -spot_img

Türkiye teknoloji perakendeciliğinin ve e-ticaretin öncü markası Teknosa, alışveriş yolculuğunun her adımında müşterilerine daha iyi bir deneyim sunacak şekilde yenilediği web sitesi ile dünyanın en prestijli iş ödüllerinden biri olan Stevie Awards’ta bir altın, bir bronz ödülün sahibi oldu.

Mağazaları olan dijital bir platforma dönüşüm yolculuğunda web uygulamalarını baştan aşağıya yenileyen Teknosa, dünyanın en prestijli iş ödüllerinden biri olan Stevie Awards’ta iki ödül birden kazandı. Teknosa, müşterilerine alışveriş yolculuğunun her adımında daha iyi bir deneyim sunacak şekilde yenilediği web sitesi ile ‘Perakende’ kategorisinde altın ödülü, “En İyi Kullanıcı Deneyimi’ kategorisinde ise bronz ödülü kucakladı.

Yapay zekâ destekli arama motoruyla daha sade bir tasarım

Türkiye’de sektörünün ilk teknoloji odaklı pazaryeri iş modelini şubat ayında müşterileriyle buluşturan Teknosa, 2022 yılına yepyeni bir teknosa.com ve mobil uygulamayla girdi. Mağazalarıyla iyice bütünleştirdiği yenilikleriyle müşterilerine alışveriş yolculuğunun her aşamasında daha iyi bir deneyim sunan Teknosa, dijital kanallarında gerçekleştirdiği yenileme ile daha sade bir tasarıma, daha bilgilendirici bir içerik yapısına, yapay zekâ destekli arama motoruna, daha hızlı satın alma deneyimine, daha kolay ürün bulma ve karşılaştırma imkanına kavuştu. Teknosa, müşterilerini odağa alarak dijital kanallarına kişiselleştirilmiş deneyimi güçlendiren fonksiyonlar eklemeye devam edecek.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img