- Advertisement -spot_img
Ana SayfaDonanımVıewsonıc’ten Çevreci Projeksiyonlar

Vıewsonıc’ten Çevreci Projeksiyonlar

- Advertisement -spot_img

Dünyanın önde gelen ekran çözümleri sağlayıcısı ViewSonic, hem ileri teknolojiye sahip hem de insan sağlığına ve çevreye duyarlı 2 yeni projeksiyon cihazını piyasaya sundu.

Marka, 3. Nesil LED teknolojisine sahip LS500W/WH ve LS550W/WH lambasız projeksiyon cihazlarıyla; hem çevre ve insan sağlığı için büyük bir tehlike oluşturan civa kullanımını ortada kaldırıyor hem de yüzde 50 daha az enerji, uzun kullanım ömrü ile sürdürülebilir teknoloji üretimine anlamlı bir örnek sunuyor. 

Viewsonic, okul ve ofisler için geliştirdiği ilk lambasız projeksiyonlarını kullanıcıyla buluşturdu. 3. Nesil LED teknolojisine sahip LS500W/WH ve LS550W/WH lambasız projeksiyon cihazları, lambasız oluşu sayesinde zararlı civa kullanımını sonlandırarak hem insan sağlığını koruyor hem de çevreye destek veriyor. Aynı zamanda sık lamba değişimleriyle oluşan ekonomik maliyeti de ortadan kaldırıyor. 

Gelişmiş LED sürücüleri ve optik motorlarıyla parlaklık ve enerji verimliliğinde fark yaratan yeni projeksiyonlar, sahip olduğu 3 bin LED lümenle aydınlık ve loş ortamlarda etkileyici bir parlaklık sunuyor. Her iki projeksiyon da %125 Rec. 709 renk kapsama alanı ile yüksek kontrast performası sunarak, kullanıcıya gerçekçi renkleri deneyimleme imkanı veriyor.

Yüzde 50 enerji verimliliği sunuyor

LS500W/WH ve LS550W/WH projeksiyon cihazları, lamba ve lazer ışık kaynaklarına göre çok daha fazla güç tasarrufu sağlayan LED teknolojisi sayesinde, geleneksel lambalı projeksiyon cihazlarına kıyasla güç tüketimini de  yüzde 50 azaltıyor. Cihazların anında açma/kapama özelliği sayesinde açıldıktan sonra tam parlaklığa ulaşmasının beklenmesi ve yeniden başlatmadan önce soğuması gerekmediği için kullanıcıya hem enerji hem de zaman tasarrufu sağlıyor. ViewSonic’in yeni projeksiyonları, bunların yanı sıra 30 bin saatlik uzun kullanım ömrü sayesinde de sürekli bakım gereksinimini azaltıyor. 

Esnek ve kolay kurulum

3. Nesil LED teknolojisine sahip yeni cihazların bir başka özelliği ise 360 derece dönebilmesi. Böylece küçük ve orta büyüklükteki sınıflarda ve toplantı odalarında esnek kullanıma olanak tanıyor. Yatay/dikey keystone ve 4 köşe ayar işlevi sayesinde ise yanlardan projeksiyon kurulumunu destekleyerek, merkezi konumlandırmayı bir zorunluluk olmaktan çıkarıyor. Küçük alanlar için muhteşem bir çözüm sunan LS550W/WH, 0,49 kısa atım mesafeli lens ile birlikte sadece 1,06 metre uzaklıktan 100 inç boyutunda bir ekrana yansıtarak seyir zevkini artırıyor. Bunlara ek olarak, LS550W/WH serisi, BT yöneticilerinin yerel bir ağ üzerinden yönetebilmesi için basit ve merkezi bir kontrole izin vererek, uygun yönetim için kapsamlı LAN kontrol özelliği de sunuyor.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img