- Advertisement -spot_img
Ana SayfaMobilAndroidVivo’dan Babalar Gününe Özel Çifte Mutluluk

Vivo’dan Babalar Gününe Özel Çifte Mutluluk

- Advertisement -spot_img

vivo, babalar günü kampanyaları ile hem teknoloji tutkunu babaları hem de heyecanlı çocukları sevindiriyor. 9-19 Haziran tarihleri arasında myvivoshop.com sitesinden yapılan alışverişlere özel kampanyalar sunulurken Hepsiburada üzerinden verilen tüm vivo siparişlerinde Philips Erkek Bakım Seti hediyesi kullanıcıları bekliyor.

Evin en çok teknoloji seveni hiç kuşkusuz babalarımız oluyor. Teknoloji denilince de akıllarda ilk olarak inovatif ve şık tasarımıyla vivo beliriyor. Babanıza ister kablosuz kulaklıklarla unutulmaz bir ses deneyimi yaşatın isterseniz ailecek güzel anıları saklayabileceği mükemmel fotoğraf deneyimini sunun… vivo, babalar gününe özel teknolojiyle ilgili her şeye büyük ilgi duyan babalar için mükemmel hediyeleri kaçırılmayacak kampanyalar ile buluşturuyor. 

Kullanıcıların yaşam tarzlarını ve deneyimlerini iyileştirmeyi odağına alan vivo, orta üst segment V serisi ile babalara verimlilik odaklı tasarım harikası hediye seçenekleri sunuyor. Bitmeyen pil ömrü, ekran yenileme hızları, eşsiz kamera performansları gibi pek çok deneyimi içerisinde barından vivo V serisi, babanızın gücünü temsil ediyor. V serisinin Türkiye’de satışa sunulan ilklerinden V21 ve V21e modelleri, 7,29 mm’lik gövdesiyle endüstrinin en ince akıllı telefonu olurken, V23 5G de 7,39 mm’lik havacılıkta kullanılan birinci sınıf alüminyumdan oluşan gövdesiyle dikkat çekiyor. Bunun yanı sıra V serisinin 2400X1080 piksel, 6.4 inç full HD+ çözünürlüklü ve 90 Hz yenileme hızına sahip kusursuz ekranı ile babalarınız tüm işlerini ellerinin altındaki kompakt görünümlü dev dünyaya sığdırmanın konforunu yaşıyor. 

Kamera konusundaki rakipsiz yenilikleriyle vivo, V21 serisinde 44 MP’lik ve V23 5G’de Türkiye’de bir ilk olan 50 MP’lik Optik Görüntü Sabitleme (OIS) teknolojisine sahip ön kamerasıyla günün koşturmacasında babalarınızın hızlıca çektiği fotoğrafların net olmasına olanak tanıyor. Ayrıca yine ilk olarak vivo tarafından geliştirilen çift Selfie spot ışığı V21 serisinde bulunurken, V23 5G’de çift tonlu Selfie spot ışığı olarak geliştirilerek karşımıza çıkıyor. Babanızla çıktığınız bir akşam yürüyüşü V23 5G ile tüm detaylarını koruyarak ölümsüzleşebiliyor.

Sürekli hareket halinde olan babalar için ideal olan V serisinin sahip olduğu güçlü işletim sistemi, andan kopmadan günlük rutinlerine devam etmelerini kolaylaştırıyor. V21 serisinin 4000 mAh’lik ve V23 5G’nin 4200 mAh’lik büyük piliyle babalarımız her zaman ulaşılabilir oluyor. Buna ek olarak sırayla 33W ve 44W’lık hızlı şarj destekleriyle de vivo babanızı gün boyu yalnız bırakmıyor. 

V21 serisinin Alacakaranlık Mavisi ve V23 5G’nin Yıldız Tozu Işıltısı rengiyle girdiği her ortamda asilliğini yansıtacak babalarımızın sesini tıpkı yanımızdaymışçasına duymamız için vivo, babalar gününe özel 9-19 Haziran tarihleri arasında myvivoshop.com üzerinden gerçekleşen V serisi siparişlerinde TWS model kulaklıklar hediye ediliyor. Aynı zamanda kişisel bakımını eksik etmeyen babalara özel 19 Haziran’a kadar Hepsiburada sitesinden verilen tüm vivo akıllı telefon siparişlerinin yanında Philips MG5720 Erkek Bakım Seti hediyesi tüm babaları bekliyor.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img