- Advertisement -spot_img
Ana SayfaDonanımYeni OLED+ ve Mini-LED Televizyon Modelleri Philips 2022 Ambilight TV ler arasında...

Yeni OLED+ ve Mini-LED Televizyon Modelleri Philips 2022 Ambilight TV ler arasında Öne Çıkıyor!

- Advertisement -spot_img

TP Vision, yüksek performanslı Philips OLED ve Mini-LED TV’lerle olağanüstü görüntü ve ses kalitesine olan bağlılığını devam ettiriyor. 

  • 2022 yılı EISA En İyi EV Sineması TV Ödüllü OLED+937, 65 inç ekran boyutu seçeneğiyle Türkiye’de satışa sunulacak. Televizyonda, 6.Nesil P5 Yapay Zekalı ve Akıllı Çift Motorlu Görüntü İşleme Teknolojisi ve 5.1.2 surround performans yakalayan özel yandan çıkışlı hoparlörlerin yanında, 95W güç çıkışlı son model Bowers&Wilkins ses sistemi de bulunuyor.  
  • PML9507 model Mini-LED TV; arkadan aydınlatma sayesinde 1500 Nit’lik parlaklığa ulaşabiliyor ve VA panelli 55, 65 ve 75 inç ekran boyutu alternatifleriyle satışa sunuluyor. 
  • Yeni Nesil Ambilight, iyileştirilmiş ortam aydınlatma teknolojisiyle,  ekrandaki görüntüleri daha hassas bir şekilde eşleştirilmesi için özel olarak tasarlanan geliştirilmiş bir versiyon sunuyor.  
  • Yeni Ambilight Aurora özelliği; önceden yüklenmiş görüntülerin ve videoları izleyiciye göstererek televizyonun bulunduğu ortamda etkileyici bir multimedya deneyimi yaşanmasına olanak sağlıyor. 
  • Her 2 seride de Android 11 TV İşletim Sistemi’nin özelleştirilmiş sürümü bulunuyor.
  • Philips TV, tüm ana HDR formatlarını desteklemeye devam ediyor. 

Philips OLED+937: Premium’dan da öte:  

Ambilight TV serisinin amiral gemisi OLED+937, bir televizyonun sunabileceği maksimum görüntü ve ses kalitesini yakın zamanda kazandığı 2022 EISA Ödülü’yle yeniden kanıtladı. 

Model; 65 inç OLED+937, OLED EX paneli, güçlü yapay zekalı çift motoru, ısı senkronizasyonu ve 1300 Nit’e kadar çıkabilen parlaklık kapasitesiyle Philips TV’nin son teknolojisini yansıtıyor. 

Yapay zeka teknolojisine ek olarak TV’de bulunan P5 Yapay Zekalı Çift Görüntü İşleme Teknolojisi; görüntü işleme fonksiyonuna Advanced HDR özelliğini ekleyerek görüntülerin sahne-sahne işlenip ortalama değerlerini almak yerine kare-kare işlenmesini sağlıyor. 

Bowers&Wilkins ses sistemi, televizyonun bulunduğu ortama etkileyici bir ses performansı katmak amacıyla 95W’lık güç, sağ ve soldan ateşlemeli sürücülerle gerçek anlamda 5.1.2 tarifine uyan bir ses deneyimi yaşatıyor. 

OLED+937 modelde televizyonun arkasına monte edilen LED’leri gruplara ayırmak yerine, her bir LED’in ayrı ayrı kontrol edilerek daha geniş renk seçeneği ve hassas renk eşleşmesi sunmasını kolaylaştıran Yeni Nesil Philips Ambilight Teknolojisi de bulunuyor. 

Yeni Aurora Ekran Doldurma Özelliği’yle beraber televizyonda önceden yüklenmiş olan video ve fotoğraflardan oluşan galeri ekrana geldiğinde izleyiciler kendilerini sanat galerisinde gibi hissediyor.   

G-sync ve Free-sync Premium uyumluluğu, özel ekran oyun ayarları çubuğu ve oyun performansını panelin yenilenme hızına göre iyileştirmek için tasarlanmış yeni VRR Shadow Enchancer özelliğiyle televizyon oyunseverlere mükemmel bir oyun deneyimi yaşatıyor. 

Avrupa dizaynı minimalist metal çerçeve ve yeni, incecik OLED EX paneli Ambilight aurasını televizyondan dışarı taşırıyor.

Televizyon standına entegre edilen hoparlör muhafazasının her iki ucunda özel delikli saten metal hoparlör ızgaraları, üst ve ön kısımda Kvadrat Audiomix kumaş detayları bulunuyor. 

Harekete duyarlı, arkadan aydınlatmalı uzaktan kumanda gümüş renkte ve Muirhead deri kaplamalı. 

PML9507 model Mini LED Premium Kaliteye Maksimum Değer Katıyor

OLED model televizyonlar, Ambilight TV serisinde bulunan açık ara en yüksek performanslı ürün olsa da; Mini LED teknolojisi mükemmel görüntü kalitesi ve ses performansıyla ürün skalasını genişletiyor. 

Mini-LED model seçenekleri; 55, 65 ve 75 inç ekran boyutlarının da eklenmesiyle arttı. 

Philips 6.nesil P5 Yapay Zekalı Görüntü İşleme Teknolojisi, 120 Hz Va panel ve etkileyici 1500 Nit’lik parlaklık kapasitesiyle televizyon izleyicilerine üst düzey görüntü kalitesi sunuyor. 

Yeni nesil dört taraflı Ambilight aydınlatmaya eklenen Aurora özelliği sayesinde seyir keyfi ikiye katlanıyor. 

Mini LED; televizyona entegre edilen 2.1 derin bas hoparlör, 70W’luk alttan ateşlemeli tweeter sistemi, iki adet orta mesafeli sürücü, ayrı üçlü zil sesli derin bas hoparlör ve arkada konumlanan ikiz pasif radyatör sayesinde görüntü kalitesiyle eş değer bir ses performans gösteriyor. 

Birinci sınıf Avrupa dizaynı; metal kaplama ve setin alt kenarı boyunca ekranın diğer üç kenarında bulunan minimal kalınlıktaki metal çerçeveyle öne çıkıyor. Koyu antrasit renkte fırçalanmış metal çubuklar tasarımı tamamlayan diğer bir detay. 

Oyunseverler için ideal bir model olan PML9507; Philips TV’nin oyun ayarları çubuğu, Freesync Premium uyumluluğu, TV’de bulunan monitör modu sayesinde tam çözünürlüklü 4K 120VRR oynatma kapasitesine sahip. 

PML9507 modelinin ayrıca sofistike ve şık Muirhead deri kaplamalı, harekete duyarlı, gümüş renkli uzaktan kumandası da bulunuyor. 

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img