Ana Sayfa Kategorisiz ​Tasarım ve Şıklık, Tümleşik Bilgisayarlar’da

​Tasarım ve Şıklık, Tümleşik Bilgisayarlar’da

0
1366
Tasarım ve Şıklık, Tümleşik Bilgisayarlar’da

Uzaktan çalışma modellerinin yoğunlukla yaşandığı şu günlerde tümleşik bilgisayarlar (All in one pc) evlerimizde kuruduğumuz iş yerlerimize tasarım, performans ve teknoloji katıyor

Technopc Space serisi hepsibirarada bilgisayarlar, ince ve estetik çizgisinin yansıra masaüstü bilgisayarlarda kullanılan yüksek frekanslı Intel işlemciler sayesinde üstün bir masaüstü performansı sunar.

Kablo Karmaşasından Kurtulun

Çıkarılabilir ayak yapısı ve vesa uyumluluğu sayesinde duvara monte edilebilir ve kablo yönetimi sayesinde de masaüstünüzdeki kablo kalabalığından kurtarır. İnce, yenilikçi ve alan tasarrufu sağlayan Technopc All in One Serisi evinizdeki iş ortamında yaratıcılığınız ve teknoloji ihtiyaçlarınız için eksiksiz çözümler sunuyor.

Öne Çıkan Özelliklerİnce şık tasarımHDMI ile görüntü aktarımıÖzel tasarım ayak yapısı

Kullanım AlanlarıKamu Kurum ve KuruluşlarıÇağrı Merkezleri & Banko OperasyonlarıBankalar ve Finans KuruluşlarıÜniversiteler ve Eğitim KurumlarıKiosk & Digital Bilgi Ekranı ProjeleriHastaneler – Banko / PoliklinikBelediyeler – Tahsilat / Muhtarlık / Bilgi EvleriMağazacılık SistemleriAkaryakıt İstasyonları

Tasarım ve Şıklık, Tümleşik Bilgisayarlar’da

All in one PC’ler hakkında:

Kasa ve monitörün bir araya gelmesiyle oluşan bu bilgisayarlar, hepsi bir arada bilgisayar olarak bilinir. Bilgisayar, TV ve/veya oyun konsolu gibi ihtiyaçlarda kullanılır. Yerden tasarruf etmek istiyorsanız, yer kaplayan masaüstü bilgisayarlardan kurtulmanın zamanı geldi diyorsanız; all in one pc’ler tam size göre. Yerden tasarruf etmenizin yanı sıra kablo karışıklığından da kurtulursunuz. Ayrıca masaüstü bilgisayarlardan daha az enerji harcar.

All in One PC Kullanmanın Avantajları:

– Taşınması ve kurulumu kolaydır.

– Kurulum işlemi son derece basittir. Mouse ve klavye takmak yeterlidir.

– Bir kutu içinde tüm bileşenler vardır. Bunların haricinde bir bileşen almanıza gerek yoktur.

– Kasa monitörün içindedir; bu yüzden az yer kaplar.

– Enerji tüketimi normal bilgisayarlara göre daha azdır.

– All In One PC tasarımları oldukça ilgi çekicidir. Masanızda son derece modern görünür.

– Konferanslar ve toplantılar için kamera desteğini kullanabilirsiniz.

– All in One Pc ’de; bir klavye kablosu, bir mouse kablosu, bir de monitörden prize giden güç kablosu vardır. Normal bilgisayarlardaki gibi birden fazla kabloya ihtiyaç yoktur. Hatta artık tek bir USB ile kablosuz mouse ve kablosuz klavye desteğiyle kablo sayısını daha da azaltabilirsiniz.

– Isınma derecesi normal bir bilgisayara göre daha düşüktür; çevreye fazla ısı yaymaz. Bu da sağlık açısından önemli bir faktördür.

– Bir bileşen arıza yaptığında bunun tespitini yapmak oldukça kolaydır.

– Kendi recovery yapısı vardır. Bilgisayar işletim sisteminde herhangi bir çökme oluştuğu zaman recovery sayesinde dosyalarınızı koruyarak geri dönüş sağlayabilirsiniz.

– Profesyonel bir görünüme sahiptir.