- Advertisement -spot_img
Ana SayfaManşetBraun ile Babanıza Yıllara Meydan Okuyan Hediyeler Verin!

Braun ile Babanıza Yıllara Meydan Okuyan Hediyeler Verin!

- Advertisement -spot_img

Tüketicilerin yaşamlarını iyileştirmeye odaklı P&G markası Braun, geniş ürün yelpazesiyle stil sahibi babalara hediye seçme sorununu ortadan kaldırıyor. 

Babalar Günü, hayatınızdaki en önemli anların ortağı olan babanıza kendisini iyi hissettirmek için harika bir zaman. Bu yıl babanıza zamana yenilmez ürünlerin uzmanı Braun ile değerli ve ona zaman kazandıracak bir hediye verebilirsiniz!  Tıraş stili ne olursa olsun, Braun’un geniş ürün yelpazesinde babanız için en mükemmel hediyeyi bulabilirsiniz!

Üst Düzey Tıraş Performansı Arayan Babalar İçin Braun 9 Pro Serisi! 

Braun’un en etkili tıraş makinesi Braun 9 Pro Serisi, ister 1, isterse 3 veya 7 günlük sakalda bile etkili ve nazik tıraş deneyimi sağlıyor. Önemli ölçüde artan etkililiği ile 3 ve 7 günlük sakal farketmeksizin, özellikle boyunda kaçırılan tüyleri daha iyi alırken konforunuzu korumanıza yardımcı oluyor. Eşsiz prolift düzeltici ile zorlu kılları bile kaldırıp ve kesen Braun 9 Pro Serisi’ndeki 5 tıraş elemanı dakikada 40 bin kesim yapabiliyor. Yüz hatlarına 40 derece esnek başlığıyla uyum sağlayan makine, yeniden tasarlanan hassas kilidi sayesinde zorlu tüyleri de hassas bir yakalamak için tıraş başlığını kilitliyor. Tamamen su geçirmez olan tıraş makinesini köpük, jel veya duş altında bile kullanmak mümkün oluyor. Braun’un benzersiz SmartCare istasyonu, bu kullanımla ilgili önemli bir kullanım kolaylığı sağlıyor. Dünyada bir ilk olan PowerCase teknolojisi ile istediğiniz yerde 6 haftalık kullanıma kadar şarj edebilirsiniz. Güçlü dahili Li-İon pili sayesinde %50 daha fazla çalışma süresi elde etmenize yardımcı oluyor.

Tasarıma Önem Veren Babalar İçin Braun 9 Serisi! 

Tasarım harikası Braun Seri 9, tek bir dokunuşla size kusursuz ve verimli bir tıraş deneyimi yaşatmak tasarlandı. Braun’un en iyi teknolojiye sahip yeni akıllı tıraş makinelerinden biri olan Braun Seri 9, hangi aralıklarla ve ne kadar zamanda tıraş olduğunuzu anlıyor. Dünya çapında ödül almış tasarımı ve yeni bildirim ekranı ise siz tıraş olurken sürekli veri toplayarak daha iyi bir performans için tavsiyelerde bulunurken başlığı ne zaman temizlemeniz ve değiştirmeniz gerektiğini de hatırlatıyor. Ayrıca yeni bildirim ekranından şarjınızın ne kadar kaldığını da görebiliyorsunuz.

Daha büyük bir pile sahip olan 9 diğer modellerine göre %20 daha uzun şarj ömrü ile 60 dakikalık etkileyici bir tıraş süresi, 5 dakikalık hızlı şarj fonksiyonu ile de en etkili tıraş deneyimini sunuyor. Braun’un akıllı SyncroSonic ™ teknolojisi sayesinde dakikada 30.000 çapraz kesme hareketi ve 32 bit işlemcisi ile makinenin gücünü sakalınızın ihtiyacına ve yoğunluğuna göre otomatik olarak ayarlıyor. Islak ve kuru olarak kullanılabilen 9 Serisi tek bir cihaz ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılarken, önemli anlarınız için size vakit kazandırıyor.

Stilinden Ödün Vermeyen Babalar İçin: Braun MGK7220 Çoklu Bakım Kiti 

Braun MGK7220 çoklu bakım kiti yüz ve vücut için eksiksiz bakım çözümü arayan babalara hepsini tek bir sette sunuyor. Braun MGK7220 geliştirilmiş kesim teknolojisi ile zorlu alanlarda bile cilde hassas bir yakınlık ve benzersiz bir performans sağlamak için akıllıca tasarlanmıştır. Braun’un akıllı AutoSense teknolojisi, kıl yoğunluğunu saniyede 13 kere ölçerek makinenizin motor devirini otomatik olarak ayarlıyor. Aynı zamanda 1 saatlik şarj ile 100 dakika boyunca hassas şekillendirme özelliği ile en etkili ve farklı şekillendirme deneyimi sunuyor.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img