- Advertisement -spot_img
Ana SayfaDonanımBraun’ın En Yeni Serisi Series XT5200, Tıraş Rutininize Yepyeni Bir Soluk Getiriyor!

Braun’ın En Yeni Serisi Series XT5200, Tıraş Rutininize Yepyeni Bir Soluk Getiriyor!

- Advertisement -spot_img

Tüketicisinin yaşamını iyileştirmeye odaklı P&G markası Braun’ın yepyeni serisi; Series XT5200’ün çığır açan teknolojisi ve tasarımı, tıraş rutininize yepyeni bir soluk getiriyor! Yeni seri; tek bir üründe bütün stiller için hem bir şekilendirici, hem bir vücut tıraş makinesi, hem de bir elektrikli tıraş makinesi olma özelliği ile kişisel bakım rutininizin vazgeçilmezi olacak!

Braun’ın yepyeni serisi, Braun Series XT5200 hem vücut, hem saç ve sakal tıraşı hem de şekillendirici olma özelliği ile istediğiniz stile istediğiniz yerde kavuşmanızı sağlıyor. Yeni seri eşsiz tasarımı ve yıllara meydan okuyan teknolojisi ile hassas, kontrollü ve pratik bir tıraş deneyimi sağlıyor. Braun Series XT5200, stiline uygun hızlı ve pratik çözümler arayan erkeklerin hayatını kolaylaştıracak.

Stiline Uygun Hızlı ve Pratik Çözümler Arayan Erkekler İçin: Braun Series XT5200 

Braun’un en yeni serisi, Braun Series XT5200, 4 kesme elementli tek bıçak ağzı, 2 yan şekillendirici ve 2 merkezi tıraş bölgesi içeren 4D bıçak teknolojisi sayesinde, saniyede 450 kesme hareketi yaparken cilde kolay, hızlı ve rahat bir tıraş uyguluyor. İnce tasarımı ve kayma önleyici kavramasıyla hassas bir tıraş deneyimi sunan yeni serinin, 4D bıçak ağzı ve kauçuklu gövdesi, şekillendirmeyi de kontrollü hale getiriyor ve eşsiz tasarımı ile 6 aya kadar keskin kalıyor. Yeni serinin SkinGuard tarağı; göğüs, koltuk altı ve kasık gibi hassas bölgelerde de güvenle tıraş yapabilmenizi sağlıyor ve daha pürüzsüz bir cilt hissi yaratıyor. Yüz için 1, 2, 3 ve 5 mm uzunluklarında, vücut için 0 mm ve 3 mm uzunluklarında bulunan takılabilir tarakları ile istediğiniz uzunluğu elde etmenizi ve kullanışlı çift yönlü bıçağı sayesinde hem yukarı hem de aşağı yönde tercih ettiğiniz şekillendirmeyi uygulamanızı sağlıyor. Özellikle zor bölgelerde ise yüz hatlarına uyum sağlayan oynar başlığı ile kontrollü bir deneyimle hızlı sonuçlar elde etmenize yardımcı oluyor. Tamamen su geçirmez olan Braun Series XT5200 ile istediğiniz stili, istediğiniz yerde köpük, jel ya da duşta kullanmak bile mümkün oluyor.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img