- Advertisement -spot_img
Ana SayfaHaberCanon’dan, Istanbul Photo Awards 2022 Kazananlarına Ödül Desteği

Canon’dan, Istanbul Photo Awards 2022 Kazananlarına Ödül Desteği

- Advertisement -spot_img

Anadolu Ajansı’nın düzenlediği uluslararası haber fotoğraf yarışması Istanbul Photo Awards 2022’nin bu yılki ikinci sergisi Ankara’da sanat severlerle buluşuyor. Istanbul Photo Awards’ın sponsorları arasında yer alan Canon, yarışmanın kazananlarını ürünleriyle destekledi.  

2015 yılından bu yana her yıl dünyanın farklı noktalarından fotoğraf sanatçılarının ve foto muhabirlerinin hayat verdiği fotoğraflara ev sahipliği yapan Istanbul Photo Awards’ın bu yıl düzenlenen ikinci sergisi Ankara’da ziyaretçilere kapılarını açtı.

Organizasyonun destekçileri arasında bulunan Canon, yılın ilk sergisinde olduğu gibi bu sergide de standıyla yer aldı. Ürünlerinin sergilenmesinin yanı sıra kazanan isimlere Canon’un profesyonel ürün segmentinde bulunan EOS R3 ve EOS R5 modelleri hediye edildi. Bununla birlikte Canon’un yarışmaya verdiği desteğin göstergesi olarak bir kategoriye Canon ismi verildi.  

8. kez düzenlenen Istanbul Photo Awards, 16 binden fazla fotoğraf başvurusu alarak bir kez daha benzersiz çalışmaları gözler önüne serdi. Ödül alan 19 fotoğrafçının eşsiz eserleri Başkent’in kültür ve sanat adası olarak anılan CSO Ada Ankara’da sergileniyor. 29 Kasım’da Turizm Bakan Yardımcısı Özgül Özkan, Anadolu Ajansı Genel Müdürü Serdar Karagöz gibi pek çok davetlinin katılımıyla kapılarını ziyaretçilere açan sergi, 19 Aralık’a kadar gezilebilecek. 

Düzenlendiği günden bu yana 11 milyonu aşkın fotoğrafa tanıklık eden Istanbul Photo Awards; bu yıl ziyaretçilerine Afganistan’daki çatışmalar, Formula 1 yarışları, Amerika mitingleri, İran sulak alanlarındaki kuş ölümleri gibi pek çok farklı coğrafyadan etkileyici kareleri yakından göstererek fotoğrafların verdiği hissi tatmalarını sağlıyor. 

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img