- Advertisement -spot_img
Ana SayfaİnternetÇocuklarla Evde Kaliteli ve Eğlenceli Zaman için Creative Park

Çocuklarla Evde Kaliteli ve Eğlenceli Zaman için Creative Park

- Advertisement -spot_img

Görüntüleme teknolojileri lideri Canon, günün büyük çoğunluğunu evlerde geçirdiğimiz bu dönemde, çocuklarıyla birlikte yeni beceriler geliştirmek isteyen, evde keyifli ve kaliteli zaman geçirmek için ebeveynlerin imdadına koşan Creative Park uygulamasını kullanıma açtı

Çocuklar başta olmak üzere tüm aile bireylerine eğlenceli vakit geçirme imkanı sunan Creative Park, yaratıcılığı geliştirmeye ve hayal gücünün sınırlarını zorlamaya yardımcı oluyor. Evinde geçirdiği süreyi keyifli bir aktiviteye dönüştürmek isteyen herkes, Creative Park web sitesinden veya mobil uygulaması üzerinden binlerce eğlenceli el işi maketine erişerek tüm ailesini birbirinden yaratıcı faaliyetlerde bir araya getirebiliyor.

Creative Park’ın web sitesinde ve mobil uygulamasında onlarca eğlenceli ve yaratıcı model yer alıyor. Kolayca uygulanabilecek talimatlarıyla yapım aşamasını da ayrı bir eğlenceye dönüştüren bu modeller arasında kişiye özel kutlama kartları, takvim, resim çerçeveleri ve 3D sanatı gibi seçenekler bulunuyor. Creative Park’ta küçük çocuklardan usta zanaatkarlara kadar her yaştan kullanıcıyı yaratıcılığını açığa çıkarması konusunda zorlayacak, el becerilerinin gelişmesine yardımcı olarak herkese ilham verecek içerikler mevcut. Sevdiklerinizle ve ailenizle bu içerikleri hazırlayabilmeniz için yalnızca indirmeniz ve kolay tasarım şablonlarının birinin baskısını almanız yeterli oluyor.

Vaktinizi değerlendirebileceğiniz tüm Creative Park etkinlikleri için ücretsiz uygulamayı indirmeniz ve bir Canon kimliği oluşturmanız yeterli. Ayrıca ortaya çıkacak eserlerinizi #FreeYourStory etiketiyle sosyal medyada paylaşarak sevdiklerinize meydan okuyabilir ve bu etkinlikleri birer grup aktivitesine dönüştürebilirsiniz.

Başlangıç aşamasında olanlar için aşağıda birbirinden özgün ve eğlenceli Creative Park örnekleri meraklılarını bekliyor.

Çocuklarla Evde Kaliteli ve Eğlenceli Zaman için Creative Park

Sevginizi, yaratıcılığınızla süsleyeceğiniz kişiye özel kartlarla ifade edin

Sosyal mesafenin hayatımızın bir parçası haline geldiği şu dönemde sosyal çevremize sevgimizi ifade edebilmek büyük önem taşıyor. Bu dönemde Creative Park’ta yer alan el işleriyle kişiye özel bir kart oluşturabilirsiniz. Sevginizi doyasıya ifade edebileceğiniz bu kartlar sayesinde aynı zamanda eğlenceli vakit geçirebilir ve yaratıcılığınızın sınırlarını zorlayabilirsiniz. Sınırlarını zorlamak isteyenler çiçek modellerinden olan “Karanfil Paketi”ni kullanarak sevdiklerinin evlerine canlılık katabilir veya dikkat çekici bir mesaj iletmek için “Açılır Kalpli” kart modelini kullanabilir.

Dış mekanları evinize taşıyın

Açık alanlara çıkmadığımız bu günlerde Creative Park ile açık alanları evinize getirmek çok kolay. Hayvanat Bahçesine gidemesek de çocuklarınızla birlikte aileniz için bir hayvanat bahçesi ya da safari turu yaratabilirsiniz. Creative Park ile çocuklarınızın favori hayvanlarından oluşan bir hayvanat bahçesi oluştururken aynı zamanda eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Çocuğunuzla yapacağınız bu hayvanat bahçesinde göz alıcı Beyaz KaplanAsya Bambu Ormanı veya sevimli görünen Dev Panda çalışmalarına yer verebilirsiniz.

Çocuklarla Evde Kaliteli ve Eğlenceli Zaman için Creative Park

Çocuğunuzun merak duygusunu ve yaratıcılığını uyandırın

Okulların kapandığı ve çocukların evde kaldığı günlerde yaratıcılığa ve yeni beceriler edinme fırsatlarına zaman ayırmak çocukların gelişimi açısından da büyük önem taşıyor. Creative Park’taki zengin eğitici içerikler ana okulu veya ilkokul öğrencilerini bu dönemde destekliyor ve onları öğrenmeye teşvik ediyor. Eğlence ve yaratıcılık platformu Creative Park; açılan masallar, resim eşleştirme kartları ve saati söyleme araçları gibi ilgi çekici faaliyetler farklı yaşlardan çocuklar için farklı deneyimler sunuyor. Bunlardan bazılarına örnek verecek olursak başlangıç aktiviteleriniz için Kırmızı Başlıklı Kız ile hikaye saatini unutulmaz hale getirebilir, Kağıttan Saati kullanarak çocuklara saati öğretebilir veya Kartlar (Gündelik Eşyalar) ile günlük hayatta kullanılan eşyaların adları üzerinde çalışabilirsiniz.

Oturduğunuz yerden hobiler

Creative Park’ı yalnızca eğlence amaçlı değil yaşam alanlarınızı güzelleştirmek için de kullanabilirsiniz. Duvar panoları ve süslemelerinden, gösterişli el işi çiçek kreasyonlarına kadar birçok farklı dekoasyon aracıyla evinizi kendi zevkiniz ve yaratıcılığınıza doğrultusunda güzelleştirebilirsiniz.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img

376 YORUMLAR