- Advertisement -spot_img
Ana SayfaİnternetFacebook Yine Yapacağını Yaptı. WhatsApp ‘ın Hangi Özelliği Instagram ‘a Geliyor?

Facebook Yine Yapacağını Yaptı. WhatsApp ‘ın Hangi Özelliği Instagram ‘a Geliyor?

- Advertisement -spot_img

Sosyal medya devi Facebook yine popüler olmak için çalışmalarına devam ediyor ve WhatsApp’in popüler bir özelliğini Instagram ‘a getirmeyi planlıyor

Milyarlarca kullanıcısı olan Facebook, dünya üzerinde mobil telefonlarda 5 milyardan fazla indirme sayısın sahip WhatsApp anlık mesajlaşma uygulamasının ve 1 milyardan fazla yükleme rakamına sahip yine dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından biri olan Instagram ‘ın sahibi.

Çok sayıda popüler platforma sahip olan sosyal medya devinin ardında, zamanında yapılan doğru yatırımlar ve bu platformlara doğru güncellemeler yatmakta. Şirket çok sayıda popüler platforma sahip olduğundan, bir platformun özelliğini diğerine kolayca aktarabiliyor. Facebook bu özellik geçişlerinden birini daha yapmaya hazırlıyor.

Yeni Özellik Instagram’a Geliyor

Yukarıda belirttiğimiz gibi Facebook’un birçok popüler sosyal medya platformu var ve bu yüzden WhatsApp, Instagram ve Facebook Messenger arasında çok benzer özellikler görebiliyoruz. WhatsApp’ta zaten bulunan bir özellik, kullanıcı deneyimini kolaylaştırmak için Instagram ‘a biraz daha değiştirilmiş bir şekilde gelmeye hazırlanıyor.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img

376 YORUMLAR