- Advertisement -spot_img
Ana SayfaİnternetAvrupa’nın Lider Anti-Konferansı ‘Fifteen Seconds Festival’ Online Platformda Düzenlenecek

Avrupa’nın Lider Anti-Konferansı ‘Fifteen Seconds Festival’ Online Platformda Düzenlenecek

- Advertisement -spot_img

Yenilikçi markalara, start-uplara, iş ve sanat dünyasının önde gelen temsilcilerine ezberleri bozan formatıyla yer veren Avrupa’nın lider anti-konferansı Fifteen Seconds Festival, 12 Mayıs’ta online platform düzenlenecek

live.fifteenseconds.istanbul” adresinden canlı olarak gerçekleştirilecek etkinlik, iş odağında “Krizle Nasıl Mücadele ederiz” gündemiyle gerçekleştirilecek.

Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Hakan Alp, The New York Times Kıdemli Başkan Yardımcısı Pamela Kaupinen, Ueber-Brands Kurucularından JP Kuehlwein, Stanford Üniversitesi Sinirbilim Eğitimcisi ve Yazar Ellen Petry Leanse, Diesel’in eski Global Pazarlama Direktörü Scott Morrison’un katılımıyla düzenlenecek Fiften Seconds’ın moderatörlüğünü Starbucks’ın Strateji ve İnovasyon lideri Samantha Yarwood yapacak.

Dünyanın çeşitli bölgelerinden alanında uzman konuşmacılarla buluşturan Fiften Seconds’da online yayınlarına devam edilecek. ‘Business’ temasıyla başlayan Fifteen Seconds yakın bir tarihte de “İnnovation and Creativity”alanında birbirinden değerli isimleri ağırlayacak.

Avusturya’nın Graz şehrinde 2014 yılından bu yana düzenlenen, şimdiye kadar 20 bine yakın meraklı zihnin bir araya geldiği ve bir anti-konferans özelliği taşıyan Fifteen Seconds Festival”de birlikte olmak dileğiyle…

Etkinlik Detayları

Date & TimeEtkinlik Başlangıcı:
12/05/2020 18:00 TR
Date & TimeEtkinlik Bitişi:
12/05/2020 20:15 TR
LocationMekan: live.fifteenseconds.istanbul
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img

376 YORUMLAR