- Advertisement -spot_img
Ana SayfaManşetGeForce NOW'a Ağustos Ayında 38 Yeni Oyun Geliyor

GeForce NOW’a Ağustos Ayında 38 Yeni Oyun Geliyor

- Advertisement -spot_img

Bu Perşembe, yayınlanan ‘Saints Row’, ‘Rumbleverse’ gibi 13 oyuna ek olarak daha pek çok yeni oyun bu ay GeForce NOW’a katılıyor. 

Ayın ilk GFN Perşembe gününde GeForce NOW’a 13 yeni oyun ekleniyor. Ağustos ayında GeForce NOW kütüphanesine eklenen Saints Row ve Rumbleverse gibi 38 heyecan verici oyuna da hazır olun. Üyeler, RTX ON ile Retreat to Enen dahil 13 yeni oyunu oynayarak ayı bugün başlatabilirler.

Ağustos’a Girerken

Bu ay GeForce NOW destekli cihazlar yayınlanan yeni oyunlarla doluyor. GeForce’un farkıyla Mac’lerde oynanabilen Saints Row ve Rumbleverse gibi heyecan verici yeni sürümler de dahil olmak üzere, oyuncuların dört gözle bekleyecekleri 38 yeni oyun bulunuyor.

Üyeler, Deep Silver’ın ayrıcalıklı Saints Row yeniden başlatmasında suçla dolu hareketli bir şehir olan Santo Ileso’nun Weird Wild West’ini ziyaret edebilecekler. Geleceğin patronu olarak suç dünyasına adım atın, müttefikler Neenah, Kevin ve Eli ile Saints’i kurun, rakip çeteleri alt edin ve gerçekten Self-Made olmak için suç imparatorluğunuzu kurun.

Oyuncular ayrıca herkesin şampiyon olabileceği yeni, oynaması ücretsiz, 40 kişilik Brawler Royale Rumbleverse’i de oynayabilecekler. Eşsiz öğeleri karıştırıp eşleştirerek dövüşçünüzü özelleştirin ve mobil cihazlara tam PC kalitesinde yayın yaparak savaş alanına doğru yol alın.

Bu ağustos ayının sonlarında buluta gelecek oyunların tam listesi:

Bugün Yeni Oyunları Oynayın

Ağustos ayındaki oyun serüveniniz, şimdi yayınlanmaya hazır 13 yeni oyunla başlıyor.

Bugün oynamaya hazır oyunlar:

Temmuz’a Veda

Temmuz ayında duyurulan 13 oyuna ek olarak, ay boyunca 13 oyun daha eklendi:

Ve geçen ay duyurulan ama eklenme tarihlerinin değişmesi nedeniyle eklenemeyen oyunlar:

  • Grimstar: Welcome to the Savage Planet (Steam
  • Panzer Arena: Prologue (Steam
  • Turbo Sloths (Steam)
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img