- Advertisement -spot_img
Ana SayfaHaberHepsiburada'nın “Aksesuar Günleri” Özel İndirimlerle Başlıyor!

Hepsiburada’nın “Aksesuar Günleri” Özel İndirimlerle Başlıyor!

- Advertisement -spot_img

Teknoloji severlerin yoğun bir ilgiyle beklediği Hepsiburada Aksesuar Günleri ve Çok Aranan Telefon İndirimleri için geri sayım başladı. Hepsiburada müşterileri, 5 – 7 Aralık tarihlerinde seçkin teknoloji aksesuarlarını, 5 ve 6 Aralık günlerinde ise sevilen telefon modellerini özel fiyatlarla satın alabilecek.  

Türkiye’nin Hepsiburada’sı, gözde markaların ilgi çekici aksesuar ürünlerini ve en çok aranan telefon modellerini, özel fiyatlarla sunacağı iki yeni kampanyasını duyurdu. Telefon aksesuarlarının yanı sıra ses-görüntü ürünleri, Aksesuar Günleri’nde teknoloji tutkunlarıyla buluşurken; ilgi çekici telefon modelleri, Çok Aranan Telefon İndirimleri kampanyasıyla satışa sunulacak. 

5-6-7 Aralık tarihlerinde gerçekleşecek “Aksesuar Günleri” kapsamında Samsung,  Anker, JBL ve Xiaomi marka ürünler özel fiyatlarla satılacak. Her gün farklı ürünlerde indirimlerin sunulacağı aksesuarlar arasında yer alan Samsung Galaxy Buds 2 Bluetooth Kulaklık, teknoloji editörlerinden aldığı yüksek puanlarla dikkat çekiyor. 

Samsung’un kampanya kapsamında yer alan bir başka ürünü olan Samsung Galaxy Watch 4 ise akıllı saat arayışında olanlar için avantajlı bir fırsatla geliyor. Aksesuar Günleri kapsamında teknoloji meraklılarına sunulacak bir başka ürün olan Xiaomi Mi TV Stick 1080p Android TV Media Player ise televizyonları akıllı hale getirdiği özellikleriyle dikkat çekiyor.

Fiyat/performans dengesinde beğenilen ses ürünlerine sahip olan Anker’in Soundcore Motion+ model kablosuz WiFi Bluetooth hoparlörü de Aksesuar Günlerinde dikkat çekmesi beklenen ürünlerden biri olacak. Kablosuz hoparlör arayışında olanlar bu kampanya kapsamında Jbl Go Essential Bluetooth hoparlöre avantajlı fiyatlarla erişebilecek. 

5-6 Aralık tarihlerinde düzenlenecek olan “Çok Aranan Telefon İndirimleri” kampanyası kapsamında ise Xiaomi Redmi Note 11 ProSamsung Galaxy A53 5G ve Reeder P13 Blue Max 2022 model cep telefonlarına cazip fiyatlarla erişilebilecek. 

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img