- Advertisement -spot_img
Ana SayfaİnternetVerimli Çocuk Ekranı Azoomee’den Ücretsiz Deneme Kampanyası

Verimli Çocuk Ekranı Azoomee’den Ücretsiz Deneme Kampanyası

- Advertisement -spot_img

Çocukların sevdiği eğlenceli öğrenme sunan oyun uygulaması Azoomee, yeni bir kampanya hayata geçirdi

Kampanya ile çocuklar matematikten kodlamaya, yaratıcılık, problem çözme, mantık ve meydan okumadan astronomi ve arkeolojiye kadar birçok konuyu oyunla öğrenmek için Azoomeeye ücretsiz abone olarak, 1 ay ücretsiz kullanacak.

Önümüzdeki 4 günlük sokağa çıkma yasağında, çocuklarınız için verimli bir ekran arıyorsanız bu uygulamayı tüm App Store’lardan ücretsiz indirip, 30 gün boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz.

Çocuklarınızı onların yetişeceği çağ için hazırlayın.

Çocukların 21. yüzyıl becerilerini kazanmalarına destek olmak için uzman eğitimci teknolojistler tarafından geliştirilen Azoomee, bu yüzyılın ebeveynleri tarafından çocuklarının gelişen ve değişen dünyaya daha hızlı uyum sağlaması için tercih ediliyor.

Teknolojiye en hızlı adapte olabilen Z kuşağı, direkt teknolojinin içine doğdu ve yaşam içerisinde yer aldığı her ortam ve roller için bu becerilerini geliştirmek zorunda. Dikkat süreleri kısa, ancak aynı anda birden fazla işi de yapabiliyorlar. Diğer yandan, günümüzde eğitim sistemi bu kuşak için yeterli değil. Azoomee gibi teknolojinin ve kaliteli içeriğin daha çok yer aldığı alternatif eğitim sistemleri günümüz Z kuşağı için daha öğretici oluyor.

YouTube Kids ve Netlix gibi kanalların alternatifi

Evde mobil cihazlarda geçen zamanı çocuklar için verimli saatlere dönüştürmeyi amaçlayan Azoomee, konusunda uzmanlar tarafından seçilmiş kaliteli içerikleri ve algoritmasız arka planıyla YouTube Kids ve Netflix Kids’den farklılaşıyor.

Bu çağın ebeveynleri için en öncelikli konular güvenlik ve çocuklarımızın birkaç tıkla sakıncalı sitelere veya zararlı içeriklere ulaşma riski… Her hafta uzman eğitim küratörleri tarafında yeni oyunlar ve aktiviteler eklenen Azoomee, bu anlamda her çocuk için tamamen kişiselleştirilmiş profiller ve ebeveyn denetimiyle tamamen güvenli özellikler sunuyor.

Ebeveynlerin güveni dünya genelinde tescilli

kidSAFE Seal Programı ile COPPA sertifikalı olan Azoomee, aynı zamanda PİN korumalı ebeveyn denetimleri ile Made for Mums Altın Ödül sahibi. BAFTA’ya aday gösterilen Azoomee, NSPCC (The National Society for the Prevention of Cruelty to Children) tarafından da destekleniyor.

20 milyondan fazla abone ve çocuklar için 150’den fazla dijital eğitici oyun içeren Londra merkezli Azoomeebilim ve eğlenceli öğrenme kanalı Da Vinci TV’nin oyun tabanlı öğrenme sunan mobil uzantısını oluşturuyor.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img

376 YORUMLAR