- Advertisement -spot_img
Ana SayfaDonanımVestel Wifi Mobil TV’ye Danimarka’dan İnovasyon Ödülü

Vestel Wifi Mobil TV’ye Danimarka’dan İnovasyon Ödülü

- Advertisement -spot_img

Vestel’in pille çalışan, taşınabilir akıllı televizyonu Wifi Mobil TV, Danimarka’nın en büyük perakendecisi Salling Group tarafından düzenlenen Innovation Day 2022 etkinliğinde İnovasyon ödülüne layık görüldü. Vestel WiFi Mobil TV, bu ödülle birlikte Danimarka’nın en büyük perakende zincirleri olan Bilka ve føtex’teki en ön raflarda tüketicilerle buluşacak. 

Danimarka’nın en büyük perakendecisi Salling Group, her sene düzenlediği Innovation Day etkinliğinde bir kez daha dünyanın dört bir yanından yenilikçi ürünleri ve üreticileri bir araya getirdi. Türkiye’nin teknoloji devi Vestel’in ürettiği WIFI Mobil TV’nin de yer aldığı etkinlikte, en yenilikçi ürünler ödüllendirildi. 

Vestel’in şarj edilebilir, pille çalışan akıllı televizyonu WiFi Mobil TV de Salling Group tarafından İnovasyon ödülü verilen ürünler arasında yer aldı. Taşınabilir bir televizyon olan WiFi Mobil TV, kullanıcıların diledikleri her yere götürebilecekleri, pille çalışan eşsiz bir akıllı TV deneyimi sunuyor.

Vestel WiFi Mobil TV, bu ödülle birlikte Danimarka’nın en büyük perakende zincirleri olan Bilka ve føtex’teki en ön raflarda tüketicilerle buluşacak. Beyaz, Baharatlı Turuncu, Derin Lacivert ve Haki Yeşil gibi dış mekânların trend renk seçenekleriyle sunulan WiFi Mobil TV, pek çok uluslararası tasarım yarışmasından da ödüllerle döndü. 

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img