- Advertisement -spot_img
Ana SayfaMobilAndroidVivo V23 5g Güneşi Resmediyor

Vivo V23 5g Güneşi Resmediyor

- Advertisement -spot_img

Yaz aylarının gelmesiyle içinizi enerjiyle dolduran güneş, vivo ile telefonlarınıza da renk katıyor. vivo V23 5G renk değiştiren arka cam yüzeyi ile yaz aylarının yeni gözdesi olmaya geliyor. 

Dünden bugüne inovatif yenilikleriyle sektöre öncülük eden vivo, Türkiye’de ilk kez renk değiştirme özelliğine sahip V23 5G ile yaz aylarınıza keyif ve eğlence katıyor. Tüm yaz sahillerde ve plajlarda V23 5G güneşte değişen eşsiz renkleriyle kullanıcılarına eşlik ederken, üzerine uygulanabilen desen seçenekleriyle de kullanıcıların tarzını yansıtmasına yardımcı oluyor. Ciltlerini güneş ışınlarından korurken telefonlarını ise güneşsiz bırakmak istemeyecekler!

Güneş ışınlarından yaratıcılık yansıtan arka yüzey

Yaz aylarının gelmesiyle insanların içine sığmayan o enerjiyi yansıtacakları en iyi yer bir parçaları haline gelen telefonlarından başkası değil. Bunu bir telefon koruyucu veya farklı bir aksesuar kullanmadan yapılabilmesini sağlayan V23 5G’nin doğadan ilham alan renkleriyle yaratıcılıkla buluştuğunda ortaya çıkan sonuçlarla her ortamda ışığıyla fark yaratıyor. 

Bulunduğu ortamlarda kullanıcılarını tamamlayan en özel aksesuar olmasının yanı sıra arka kapak üzerinde yarattığı canlı sanat eserin kısa süreli kalıcılığı sayesinde eğlenceli aktivitelerin de vazgeçilmez detayı haline geliyor. Anlatmak istenilen kelimeleri dile getirmek yerine V23 5G’nin arka yüzeyinden yardım alarak iletmek alışagelmişin dışında yeni eğlence modeli olacak. 

Çığır açan özellikler

Tek bir özellikle sınırlı kalmadan tüm telefona yayılan üstün özellikleriyle kendine hayran bırakan V23 5G, sahip olduğu ve Türkiye’de bir ilk olan 50 MP otomatik odaklanabilen ön kamera, 8MP süper geniş açılı ikinci bir ön kamera kombinasyonuyla, muhteşem net fotoğraf çekebilir hem de ön kamerada bile süper geniş görüntüler yakalanmasına olanak sağlıyor.

Tasarımıyla fark yaratan V23 5G tüm bu özellikleri güçlü işletim sistemine sığdırıyor, gücünü MediaTek Dimensity 920’den alıyor. 90 Hz yenileme hızına sahip ekranı, genişletilmiş RAM 2.0 teknolojisi ve 12 GB RAM’e ek olarak, artı 4 GB Genişletilmiş RAM teknolojisi ile rakipleriyle performans adına da yarışıyor. 

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img