- Advertisement -spot_img
Ana SayfaManşetYaz Oyun Festivali 2022'de Warhammer 40,000: Darktide’ın NVIDIA DLSS, NVIDIA Reflex Ve...

Yaz Oyun Festivali 2022’de Warhammer 40,000: Darktide’ın NVIDIA DLSS, NVIDIA Reflex Ve Ray Tracing Teknolojileriyle Piyasaya Sürüleceği Açıklandı

- Advertisement -spot_img

Yaz Oyun Festivali 2022’de, NVIDIA ve Fatshark, merakla beklenen Warhammer 40,000: Darktide oyununun, NVIDIA DLSS, NVIDIA Reflex ve Ray Tracing gibi birçok yeni nesil oyun teknolojisinin desteğiyle piyasaya sürüleceğini açıkladı.

GeForce RTX Oyuncuları En İyi Warhammer’ı Hak Ediyor: En Kaliteli Darktide Deneyimi

Ray Tracing, gelişmiş görsel uygunluk ve akıcılık sağlıyor, NVIDIA DLSS maksimum performans ve görüntü kalitesi sunuyor ve NVIDIA Reflex, kana susamış düşman ordularıyla savaşırken maksimum hızda yanıt vermeyi ve mümkün olan en düşük sistem gecikmesini sağlıyor.

NVIDIA DLSS, NVIDIA Reflex ve Ray Tracing desteği ile GeForce RTX tabanlı grafik kartı, masaüstü bilgisayar veya dizüstü bilgisayarlarda en üst düzeyde performans, en akıcı oyun deneyimi ve en yüksek seviyede grafiklerle en üst düzey Warhammer 40,000: Darktide deneyiminin sunulacağı anlamına geliyor.

180’den fazla oyunda DLSS!

NVIDIA DLSS, süper çözünürlük standardını belirlemeye devam ediyor. DLSS, NVIDIA’nın görüntü kalitesinden ödün vermeden performansı artıran ve eleştirmenlerce beğenilen AI (Yapay Zekâ) destekli teknolojisidir. NVIDIA DLSS, performanslarını 3 kata kadar hızlandırdığı 180’den fazla oyun ve uygulamada kullanılıyor.

NVIDIA Reflex, Sistem Duyarlılığını Optimize Ediyor

NVIDIA Reflex, oyun ayarlarında NVIDIA Reflex’i etkinleştirerek oyuncuların rekabet gücünü artırmak için sistem gecikmesini azaltıyor, hedeflere daha hızlı erişmelerine, daha hızlı tepki vermelerine ve nişan alma hassasiyetini artırmalarına olanak tanıyor. Reflex, NVIDIA yeni teknolojilerden biridir ve en büyük oyunlarda ve serilerde zaten hazır olan entegrasyonlarla, hızlıca kullanılabiliyor.

Şimdi GeForce üzerinden yayınlanıyor

Kullanıcılar, GeForce RTX PC veya dizüstü bilgisayarları olmasa bile Warhammer 40,000: Darktide’ı lansmanla birlikte NVIDIA GeForce NOW’dan GeForce NOW Powered by GAME+ performansıyla oynayabilecek. Warhammer 40,000: Darktide’ın 13 Eylül 2022’de piyasaya çıkması bekleniyor.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img

Haber Başlıkları

- Advertisement -spot_img